Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

Привет на всички мами!
Моля ви, ако знаете кажете от къде мога да изтегля анимация за Костенурката Франклин? Преди я имаше в Замунда, обаче сега...незнам... Sad
Цитирай

ВАРНА

Аз изтеглих от Замунда 26 серии преди 2-3 месеца.Има ли нови епизоди?/Книжките бяха 30 на брой./
Цитирай

София

В арената има няколко филмчета за Франклин - пробвай там.
Цитирай

Русе

моля те пусни ми линк, опитах го да потърся, но като изпиша на търсачката Франклин, ми изписва само Арета Франклин.
Цитирай

сега по кината ще пускат пълнометражен филм, мисля, че от днес или другата седмица
Цитирай

сега по кината ще пускат пълнометражен филм, мисля, че от днес или другата седмица
Peace Дребният ще е много доволен!!!!
Цитирай

Моята дъщеря е голям фен на Франклин:)))
Цитирай

София

моля те пусни ми линк, опитах го да потърся, но като изпиша на търсачката Франклин, ми изписва само Арета Франклин.
http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%F4%F0%E0% … t=&incldead=0
Цитирай

Русе

http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%F4%F0%E0% … t=&incldead=0

много, много, много, много, много, много, много, много, много БЛАГОДАРЯ!!!!  bouquet
Това ми е преееееееедостатъчно! Peace
Цитирай

Варна

И Вики обожава Франклин!  Very Happy

Първо започнахме с книжките (даже не знаех, че има и озвучени на бг филмчета). Наскоро мъжът ми изтегли отнякъде няколко серии, малката е предоволна!

Ще пробваме и от дадения линк.   bouquet
Цитирай

Варна

Ние имаме две DVD-май са общо 12 серии още от миналата година. От Пикадили ги купих.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.