«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 889 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

—офи€

ћнени€: 1 655
ƒавайте координати на магазини за осветителни тела, които са ви направили добро впечатление или сте пазарували от т€х. јко имат сайт, още по-добре.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 6 208
Ќай-лесно е да питърсиш в гугъл. ќсветителни тела има в практикер, бриколаж, орион на павлово , на площад македони€ също има магазини от полските осветителни тела. ÷ените са им приемливи
÷итирай

Sandhausen, Germany

ћнени€: 2 015
» за мен ще е ползено. Ќие за сега търсим само водоустойчиви лампи за бан€та и тоалетната и сме се вид€ли в чудо от цените...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 014
» аз търс€, но всички, които ми харесват като дизайн, са с они€ малки крушчици като бобчета, а не знам защо, но не ми харесват. »скам хем да е модернистично, хем да си е с обикновена крушка. —амо в мебелен магазин Ћабиринт вид€х един полилей, който горе-долу отговар€ше на представата ми за това, което искам и той беше с обикновени крушки. “ам на последни€ етаж има доста осветителни тела на съвсем достъпни цени. Ќе знам обаче колко са качествени.
÷итирай

Sofia

јз издурвам аплици, а тези които съм харесала са по 100лв, а ни тр€бват 10бр. Ќе съм очаквала, че са толкова скъпи
÷итирай

—офи€

Магазините, направили ми впечатление с асортимента си за сега са:
Магазин на пресечката на 'Пиротска' с 'Цар Самуил'
Един магазин в Sky City Center
Бриколаж и Практикер

Искам да разгледам повече, за да си изградя някаква концепция, че все още нямам идея какво точно ще изглежда най-добре в дома ми.
« ѕоследна редакци€: пт, 13 апр 2007, 11:37 от Svetla1 »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 302
Ќие си купихме осветителните тела от следните магазини:
ћј ≈“ - на бул. ƒраган ÷анков (след радиото в една червена нова сграда). Ќе го препоръчвам. ÷ените са много високи, обслужването не е на ниво. Ќа нас ни объркаха поръчката, не се обадиха като пристигнаха луните и др. подобни.
Mega Lux Lighting - на ÷ариградско шосе, 4ти км, в една лилава сграда. »ма страхотни неща. ћалко им куца обслужването, но иначе става.
MASSIVE - (шоу рум под ќколовръстното, посока ƒървеница). като в магазин за дрехи втора употреба е - ако се поровиш, може и да намериш нещо хубаво. ÷ените са нормални.
÷итирай

—офи€

ќткрих сайтовете на магазините, които е дала etomira.
http://www.megaluxbg.com/
http://www.massive.be/
÷итирай

ћнени€: 364
Ќие се купихме осветителни тела за цели€ апартамент по каталог и сме много доволни! »маха мостри в местни€ ѕрактикер - там ги вид€хме първо, но цените б€ха доста по-високи от фирмените!
ћисл€, че фирмата има магазин в —офи€.
‘ирмата е јмбиенте - генерален представител на Eglo за Ѕългари€
http://www.ambiente.bg/

http://www.eglo.com

÷ените са приемливи.

јз издурвам аплици, а тези които съм харесала са по 100лв, а ни тр€бват 10бр. Ќе съм очаквала, че са толкова скъпи

ќсветлението ни струваше 1000 лв., но избрахме наистина стилни осветителни тела.
÷итирай

Sofia

1000лв за висчки осветителни тела не е никак много, но само за аплици ми се виждат доста
÷итирай

Ќ€къде на път....

ћнени€: 9 568
«апис за темичката. Ќие сме в ремонт и също ме интересуват!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 794
ќт Massive съм много доволна.

¬същност в този шоу-рум има куфари на Samsonite и малко мебели..

“а какво се случи при нас - избрахме една не евтина лампа за бан€(същата в Ѕриколаж бе с около 10-тина лева по-скъпа), но като € сложихме до гол€мото огледало се изгуби и решихме да € подменим ако успеем Smile
ќтидохме в недел€ (рабо€т до 15ч.), б€ха много любезни и мили..
¬еднага € подмениха!!

Ћунички водостойчиви, красиви, не скъпи, гумена изолаци€, не 220V има в магазин јура. Ќамира се малко в д€сно след пресечката на —имеоновско с ќколовръстното. » тампресонала беше много внимателен и любезен.
ѕри€но изненадана съм!

÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 302
»скам да коригирам мнението си за MEGA LUX LIGHTING.

“ова е най-отвратителни€ магазин за осветление в който съм ходила!!!!!!!!! ќтвратително обслужване!!!!!!  ракът ми н€ма да стъпи повече там!!!!         
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
÷итирай

гр. —офи€

ћнени€: 1 870
ѕоследните ни покупки за хола и спалн€та са от —ќћќ.÷ените са приемливи според мен.«а сравнение ще добав€ ,че миналата седмица б€х в Ѕукурещ и ходих до » ≈ј .Ѕ€х си харесала в сайта им н€колко лампиона с изключително ниска цена, дори и за Ѕългари€.Ќо като ги вид€хме с мъжа ми "на живо" се отказахме.Ќаправо си б€ха грозни.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 377
»скам да коригирам мнението си за MEGA LUX LIGHTING.

“ова е най-отвратителни€ магазин за осветление в който съм ходила!!!!!!!!! ќтвратително обслужване!!!!!!  ракът ми н€ма да стъпи повече там!!!!         
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

акво стана?
» на мен продавачите ми се вид€ха доста "кисели" Confused
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора