Кърмене и бременност

  • 1 066
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Хм.. една тема за възобновяването на цикъла - от съседния форум, ме накара да се замисля. Как ще разбера ако съм бременна? Нямам цикъл, дебелея си помалко/като повечето кърмачки/, прияжда ми се туй-онуй/щото кърмя/...ми сега?! Съвсем като при бременността ми!
При вас как е?

# 1
  • Мнения: 7 106
Grinning  и при мен е същото.Аз също още нямам цикъл, за един месец установих че съм напълняла с 3 кила Close , но не съм и бременна за сега, ако мога да вярвам на теста.Пазене му е майката, ако не искаме толкова скоро ново бебче Grinning .Пък, ако се случи, Бу е сложила в библиотеката много хубави статийки за кърмене по време на бременност и кърмене в тандем.Ще се запознаем от близо и с тях Mr. Green .

# 2
  • Мнения: 580
За да си сигурна се пазете.
Аз и с първото дете и сега ме беше страх от ново забременяване, защото приказката че докато кърмиш не можеш да забременееш не е много вярна.Най-сигурният начи са презервативите /на този етап/ Simple Smile

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
Цитат на: iva78
Аз и с първото дете и сега ме беше страх от ново забременяване, защото приказката че докато кърмиш не можеш да забременееш не е много вярна.Simple Smile


Е...какво страшно има, ще станат 3 bigdance2
Голям купон ще е Grinning

# 4
  • Мнения: 580
Цитат на: Jade
Цитат на: iva78
Аз и с първото дете и сега ме беше страх от ново забременяване, защото приказката че докато кърмиш не можеш да забременееш не е много вярна.Simple Smile


Е...какво страшно има, ще станат 3 bigdance2
Голям купон ще е Grinning


Да да!!Я си помисли какво ще настане тогава.Ти поне ме разбираш щото си на моя хал.... Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 1 586
Като заговорихте за кърмене в тандем, се сетих да питам  дали има кърмене в трио? Или в квартет, квинтет и пр.?Simple Smile
Съвсем е възможно с малки разлики да се родят 3 деца едно след друго. Някой чувал ли е (или чел) за такъв случай - кърмене в трио?
Или пък породени близнаци и още едно бебе? Или две двойки породени близнаци? Simple Smile Фантазирам си сега, но не може да няма такива случаи. Въпросът е къде има техни описания Simple Smile

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
Е, хайде признай си, че е весело понякога Laughing
Аз лично бих имала и трето, но като утроят на таткото заплатата fingerscrossed

# 7
  • Мнения: 6 243
Jadeр това на картинката ти ли си? Малеее, как го накара големия да позира?

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
Цитат на: Andrea$
Като заговорихте за кърмене в тандем, се сетих да питам  дали има кърмене в трио? Или в квартет, квинтет и пр.?Simple Smile
Simple Smile

Не знам дали има такива, но съм сигурна, че ако има, то майката трябва да има готвачка, чистачка, детегледачка и една жена за покупките, защото милата освен да кърми по цял ден, друго едва ли ще може да прави #Puppy dog

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
Цитат на: sladka hapka
Jadeр това на картинката ти ли си? Малеее, как го накара големия да позира?


Не съм!
Като гледа че кърмя нея и той си иска...и му харесва Grinning

# 10
  • Мнения: 3 506
Аз разбрах по първото ми дете: явно млякото си беше променило вкуса и почна да се отказва да суче. После като почна да ми намалява кърмата и да ми се гади, съвсем ми се засилиха съмненията. Оказа се, че са били основателни  Grinning

# 11
  • Мнения: 3 506
Цитат на: Jade
Цитат на: sladka hapka
Jadeр това на картинката ти ли си? Малеее, как го накара големия да позира?


Не съм!
Като гледа че кърмя нея и той си иска...и му харесва Grinning


Ауууууу, как ви завиждам. Така ми се иска и моят син пак да вземе да суче, та по-малко да ревнува. А той се дърпа....

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
И аз си мисля, че това действа против ревността, всъщност той много и се радва и засега не съм усетила такива чувства  Simple Smile
А при вас каква е разликата?

# 13
  • Мнения: 1 616
Момичета, ама моля ви кажете сериозно как може да се установи бременност по време на кърменето, когато няма цикъл. Да уточня, че на "признаци" не вярвам, защото първата ми бременност мина без никакво гадене и повръщане, да не говорим, че два теста за бременност показаха отрицателен резултат, а "отрицателният резултат" след два дена ще стане на 4 месеца. Има ли по-сигурен начин?

# 14
  • Мнения: 6 243
Ами като ползваш презервативи, не би трябвало да има проблеми. Шансовете за овулация преди да се е появил цикъла, са нищожни. Пък то ако е рекъл Господ... важното е сърце да е широко! Където едно, там и две, три, четири и т.н.

Аз по-добре да не се обаждам, че миналия месец уж имах цикъл (в което не съм съвсем сигурна, ама на нещо такова приличаше), а оттогава минаха почти 6 седмици. Джи-пито е в паника. Днес се видяхме и изказването беше "Кво като кърмиш. Ти че вече трябваше да си я отбила, е отделен въпрос, ама как така без менструация 10 месеца!"

Общи условия

Активация на акаунт