Отговори
  • Мнения: 1 877
Та значи онзи ден бяхме на консултация тука в Хисар и една мама изтърси,че ако кърмиш по-дълго - вероятността детето да е със светли очи е по-голяма  Shocked
Аз ,честно казано,доста се удивих,но не спорих по въпроса,защото мамата изглеждаше дълбоко убедена в това,което казва....
Вие на какво мнение сте?Според мен това е абсурдно и невероятно  Naughty

# 1
  • София
  • Мнения: 4 587
За първи път го чувам. Shocked Не виждам никаква връзка, но да кажат и по-опитните мами.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
,че ако кърмиш по-дълго - вероятността детето да е със светли очи е по-голяма  Shocked
Ново пет JoyАко и двамата родители са с тъмни очи, ходи доказвай на мъжа ти, че той е бащата hahahaСпоред мен е поредното суеверие.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Ако в родовете и на двамата родители няма никой със светли очи, как ще стане номера - детето да е със светли newsm78, та ако ще2 години да го кърмиш - пълни глупости.

Та това е елементарна генетитка - учи се в 8 клас Hug

# 4
  • Мнения: 7 416
  Африканките кърмят най-дълго...... Thinking

# 5
  • Мнения: 2 891
хихихихихихахахахахахухухухуху е моят многозначителен коментар  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 150
И за мен са глупости. Но ако желае майката, която го е казала - да изпробва. Може да го кърми до първи клас и да видим......

# 7
  • Мнения: 3 268
Тази твоя позната може би е искала да каже,че докато кърмиш,очите на детето имат по-мътен и неопределен цвят.Но аз и с това не съм съгласна.Всичко е гени.Аз и мъжът ми сме с кафяви очи и ако ще да кърмех Калина 2 години,светлоока нямаше да стане. Flutter

# 8
  • Варна
  • Мнения: 567
Поредната градска легенда.
За протокола -  Боряна се роди със сини очи и около първия месец си станаха кафеви.
Аз продължавам да кърмя.

# 9
  • Мнения: 729
 hahaha   Laughing   Joy - това е,нямам думи.

# 10
  • Мнения: 545
Не мисля въобще, че е вярно подобно твърдение. Цветът на очите се предава от ген и не се влияе от това колко време кърмиш.

# 11
  • София
  • Мнения: 44 028
пълни глупости - това е като твърдението, че ако достатъчно дълго гледаш небето, ще ти станат сини очите...

# 12
  • Мнения: 1 877
Е,радвам се ,че създавам ведро настроение в нашите редици!

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
,че ако кърмиш по-дълго - вероятността детето да е със светли очи е по-голяма  Shocked
Ново пет JoyАко и двамата родители са с тъмни очи, ходи доказвай на мъжа ти, че той е бащата hahahaСпоред мен е поредното суеверие.
Биляна, недей така ще вземе да се усъмни моя мъж в бащинството си. И двамата сме с тъмни очи, малката е със сини, всички казваха, че като спра да кърмя ще й потъмнеят очите, но те не се промениха. Не мисля че кърменето оказва влияние на цвета на очите. В моя род по бащина линия има много със сини очи, брат ми, баща ми, баба ми и т.н.

# 14
  • Мнения: 475
 Whistling Айде стига бе!

Общи условия

Активация на акаунт