Разяснете ми един странен разказ за трета сливица!!!

  • 3 258
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Само да попитам третата сливица не се ли вади през носа?

Хремите и кашлиците на дъщеря ми преди да извадим третата сливица ми излизаха през носа, да Crazy

# 16
  • Мнения: 46 438
Само да попитам третата сливица не се ли вади през носа?

Не. През устата се вади. Къса се, другите 2 се режат.

# 17
  • Мнения: 3 456
Сигурно е бил някакъв "джоб" с гной  Confused
Да, явно, ама пак е малко странно

# 18
  • Мнения: 380
Нещо и аз немога да схвана , как така ще бръкне в устата и хооп готово......като с магическа пръчка ще премахне проблема. Този доктор чул ли е някога за стерилност, а пък въобще не искам да си представям за
майката и за мъничката душичка какъв ад са преживели.Косата ми настръхва направо , и ние вадихме сливица преди години но такова чудо, до сега не бях чувала и дай боже никога да не виждам през живота си.  newsm17

# 19
# 20
  • Мнения: 286
Само да попитам третата сливица не се ли вади през носа?

Хремите и кашлиците на дъщеря ми преди да извадим третата сливица ми излизаха през носа, да Crazy

 Embarassed Blush

# 21
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ееее и аз съм чувала за вадене през носа, може и да се е практикувало някога... Моята помня си я вадиха през устата, рязаха я с ножица  Crazy  Докторът ме лъжеше, че само ще я снимат, ама аз видях хирургичестката ножица, да не съм балама, бях 5-ти клас...
Колкото до хомеопатията - хубаво, ама от раз да се оправи детето??? Нещо майката не е доразбраа, ама не я питай щом се сърди...

# 22
  • Мнения: 27 524
Педиатърката каза, че сливиците й са големички и ще си патим от тях. Беше на година и 3 месеца, когато я заведох при специалист УНГ. Той потвърди, че сливиците са доста големки

Може да задавам глупав въпрос, но аз, доколкото знам, сливиците са филтър и спирачка за вируси и инфекции, а не нещо лошо и напълно ненужно. Какви са тези големички сливици на едно толкова малко бебе и една толкова категорична прогноза за патене?  Thinking

# 23
  • Мнения: 511
Сигурно е бил някакъв "джоб" с гной  Confused
и аз така мисля

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

това пък, защо?  Shocked

3-тата сливица даже се скубе, остъргва и т.н  Wink, ама не през нослето, че не става качествено... не че е невъзможно... Баш майстор Улевинов е спец в таз област  ooooh!

Биляна - не може да се случи това, което описва майката.

# 25
  • Мнения: 430
Не. През устата се вади. Къса се, другите 2 се режат.
[/quote]

Още една препатила - сливицата се изрязва с инструмент, който прилича на огледалцето, което ползват зъболекарите, но краищата всъщност са скалпел. При операцията често  се изрязват и съседните дъги, за да се избегне рецидив от останали парченца, защото това е лимфна тъкан и има гадното качество да се самовъзпроизвежда

Общи условия

Активация на акаунт