Мнения за имуностимулаторите на ADLiquid™?

  • 150 741
  • 669
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 035
моята щерка е на 2г и 2м.... кой е по-хубав за нея? newsm78

tedka* смело можеш да даваш от сиропа сега, даже не профилактичната доза, а повече. Когато Йоан пи последния си АБ му давах 2х5мл на ден. Сега пак ще взимам.

ох, незнам ooooh!
мн лекарства и се натрупаха сега и може би ще изчакам да свършим с лечението Rolling Eyes
от началото на годината пием вече 3 път АБ #Crazy
и неискам повече да си тровя детето #2gunfire
януари пи Клацид,март пак Клацид и сега пие Панцеф Sad
в чудо се видях вече  Cry Cry Cry

# 61
  • Мнения: 6 315
Ами точно заради това й го давай - да се справи по-лесно с бронхита и да укрепне след това. Тези сиропи са всичко друго но не и отрова според мен. Пише си, че има и хепатопротективно действие и че спомага детоксичната функция на черния дроб. Особено когато се дават антибиотици е много полезен този сироп!

# 62
Моля някой да напише съставките на For kids

# 63
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ню е публикувала сайта, мислех, че се виждат newsm78
 
  Ето:
ADLiquid™ Immune Support

ЕДЛикуид ™ ИМУН СЪПОРТ
Специална формула за имунната система
Биологично активни вещества в колоиден разтвор

Състав и хранителни стойности:
15 мл колоиден разтвор съдържа следните биологично активни вещества:
Обща енергийна стойност  6 ккал
Общо въглехидрати 1,5 г
Витамин А /като ретинил палмитат/  1500 µg RE
Витамин С /като L-аскорбинова киселина/  200 mg
Витамин Е /Д-алфа-токоферилацетат/  60 mg alfa-TE
Витамин В6 /като пиридоксин хидрохлорид/  6 mg
Пантотенова киселина /като Д-пантотенат калций/  30 mg
Витамин В12 /като цианокобаламин/  30 µg
Цинк /като цитрат/  5 mg
Селен /като аспартат/  70 µg
Ехинацея теснолистна /Echinacea Angustifolia/, екстракт от корен, 4% ехинакозиди  50 mg
Ехинацея пурпурея /Echinacea Purpurea/,екстракт от листа, 4% феноли  50 mg
Женшен /Panax Ginseng/,екстракт от корен, 10% гинсенозиди 25 mg
Пчелно млечице  100 mg
Астрагал /Astragalus membranaceus/,екстракт от корен, 4% астрагалозиди 50 mg
Пау Д'Арко / Tabebuia impetiginosa/,екстракт от кора, 3% хинони  50 mg
Гъби Рейши /Ganoderma Lucidum/,екстракт, 4% трипертени  15 mg
Коензим Q 10  5 mg
Масло от свещица/папулка/, /Oenothera biennis/  70 mg
Инозитол хексафосфат  40 mg
Инозитол  10 mg
Диметилглицин  10 mg
Хесперидин /35%цитрусови биофлавоноиди/  10 mg
Вета 1-3 глюкани  10 mg
Вкус  Ягода
Мирис  Ягода

Нe съдържа соли, алкохол, пшеница, скорбяла, яйчен белтък.
Няма примеси на тежки метали и други опасни за човека вещества.

Нето тегло: e 237 мл / 8 OZ

 Действие: Въздейства върху имунната система като повишава синтеза на интерферон, повлиява системата на комплемента, влияе върху клетъчния имунитет като възстановява броят на Т-лимфоцитите, повишава активността на макрофагите (Гъби Рейши, Женшен, Ехинацея и Астрагал).
Резултатът е силен имуностимулиращ и имуномодулиращ ефект, както при имуносупресирани (онкологично болни, HIV), така и при състояния на хронична интоксикация, хронични възпалителни заболявания, физическа и умствена преумора. В Immune support са включени съставки с доказан антибактериален, антивирусен, антимикотичен и антималариен ефект - Пау Д'Арко (Tabebuia impetigenosa), Ехинацея - (аnguistofolia и purpurea), с което директно се повлияват инфекциозните агенти. Възпалителните реакции се повлияват от включения екстракт от Енотера (Oenothera biennis), които повишава синтеза на простангландини PG1. Предвид повишеното отделяне на свободни радикали при остри, хронични възпалителни и онкологични заболявания и за подобряване на метаболитните процеси в Immune support се съдържат мощни антиоксиданти - вит.С, Е, селен, 1,3-бета-глюкани, коензим Q10, хеспередин, което определя силната антиоксидантна активност на препарата.


 Показания: Immune Support e подходящ да се прилага при: хронични възпалителни заболявания на дихателната система, бронхиална астма, хронични хепатити, микози, хламидиални инфекции, след хирургични интервенции, алергични заболявания, кожни заболявания (псориазис), внимателно в периоди на ремисия при ревматоиден артрит.

 Дозировка: Препаратът е разработен за възрастни и деца над 3 годишна възраст.
При възрастни - остри заболявания на дихателната система - 3х7,5 мл за срок от 5 дни, хронични възпалителни белодробни заболявания, хепатити, псориазис 2х7,5 мл за срок от 15 дни след което х7,5 мл за срок от 3 месеца.
При ревматоиден артрит - в ремисия - х7,5 мл за 3 месеца.
Immune support се комбинира успешно с конвенционални лечебни средства. В зависимост от основното заболяване той може да се комбинира с Female, Male комбинацията с Detox е особено подходяща при заболявания на кожата, черния дроб.
При комбиниране с други препарати, дозата на Immune support се определя независимо от тази на другите медикаменти.
Препаратът е подходящ да се прилага в курсовете целящи повишаване съпротивителните сили на организма при деца над 3 годишна възраст самостоятелно или след завършен курс с For kids. Продуктът се приема преди хранене, може да се разрежда с вода или сок.

 Условия за съхранение: Съхранява се при стайна температура на сухо и защитено от пряка слънчева светлина място. След отваряне да се съхранява в хладилник.

# 64
А състава на това което е за деца под 3 години ?

# 65
  • Мнения: 5 468
Абе, Гара, що не видиш в сайта на продуктите, какво пише? Прочети темата и ще разбереш всичко.

# 66
Моя педиатър подходи доста скептично към този сироп не беше чувал за производителя му ?
Много искам да взема този сироп за детето , но се опасявам че не е известно на педиатъра ми и дали мога да си го купя и без той да е запознат по въпроса .

# 67
  • Мнения: 5 468
Моя педиатър подходи доста скептично към този сироп не беше чувал за производителя му ?
То и аз не съм чувала за твоя педиатър, ама е такъв, нали Mr. Green Laughing? Шегичка...
Аз питах моята педиатърка за сиропа и каза, че мога да го давам, чувала е за него и т.н. След като изчетох толкова положителни мнения, съм убедена, че трябва да го взема.
А на твоя педиатър, можеш да му дадеш сайта на фирмата и да види всички подробности, които го интересуват.
Между другото, има доста други имуностимулатори... може да ти изпише нещо друго, като е скептичен за този сироп.

# 68
  • Мнения: 1 434
Сиропа  е  добър и наистина действа...   сьвсем случайно    го   видях  в  торбата на една майка докато чаках  при педиатърката  ...след това питах и нея и тя ми го препоръча  тъй като не  всеки му се дават  40 лв  за сропче предполагам   затова не го изписват но иначе е добър  bouquet

# 69
  • Мнения: 426
Ние се обринахме от него.

# 70
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Някой има ли представа защо на опаковката пише"препоръчителната доза за деца над 3 год....."т.е.For Kids  е за деца над 3год.,а в сайта е написано,че става и за по-малки деца ? newsm78
Искам да ги давам на дъщеря ми на 2г. и 1 м.,но не знам дали стават?

# 71
  • Мнения: 1 434
за деца под  3 г   явно е   5 мл  .За  даца от  4-5  год  е от  10 мл  .Сутрин 5 мл  и вечер  5 мл.А за  обриването явно се алергични към някоя сьставка.  bouquet

# 72
  • Мнения: 65
Смятам и аз август да купя на моята дъщеря от тези имуностимулатори,но се чудя от кой да купя? Август ще е на 2г.9м ,нали се пият по 2 шишенца,да взема едно Фор Кидс  и едно Имуно съпорт,или двете шишенца да се еднакви newsm78 и как се дава по колко мл на ден? Някоя от мамите беше написала , че го дава по 20 дена в месеца и посе 10 почивака,вие как го давате newsm78

# 73
  • Мнения: 1 434
Ad liquid for kids  е за деца  до  5  год  Imune Suport  е  по  силен  и понаситен и се препоръчва за над 5 год  възраст.На  нас педиатърката  ни  изписа  For kids   20 дена  давам по   5 мл  сутрин  5  мл  вечер  и   две седмици  почивка   минимум  3 курса се правят .

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
С интерес прочетох темата и много се замислям дали да не купя и аз  Thinking
Много болнаво това моето  ooooh! Но даже и да купя, ще започнем от септември, че сега караме по друга схема за подсилване на имунитета до края на май  Peace
Тъкмо повечето от вас ще са го давали вече и ще споделят още повече впечатления от дотук изказаните  Grinning  Hug

Общи условия

Активация на акаунт