Кога да тръгна към родилното?

  • 4 367
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 497
Ехеееее
Честито ти бебче  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 362
Честито и от мен!  bouquet
Да ти е здраво и спокойно бебчето! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 245
Честито   bouquet   bouquet   bouquet
Да е здраво, добричко и само да ви радва!

# 18
  • Мнения: 492
Честито!Радвам се, че всичко е минало нормално.Дай подробности!

# 19
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Честито и от мен! Да сте живи и здрави и много да ви радва бебока.
Вили

# 20
  • София
  • Мнения: 4 586
Честито, мила! Да ти е живо и здраво и много да ви радва!

# 21
  • Мнения: 173
Честито! Да ви е живо и здраво бебчето и да сте мноооооого щастливи!   bouquet

# 22
  • Мнения: 164
Тръгнах вечерта към родилното защото  вече два дни имах болки .Наистина търпими но все пак си бяха контракции.Докторката в родилното ме прегледа и каза ако искам да си отида и да дойда сутринта,а това беше към 9 вечерта.Ако пък искам да съм останала и до 1 през ноща съм щяла да родя там с нейна помощ.Реших че няма какво да отлагам и останах.За двата дни болки имах само 3 см. разкритие.Останах там но към 11 още бях на същото положение.Сложиха ме на система за да увеличат контракциите и наистина те не закъсняха.Започнаха истинските болки.Към 12.30 акушерката ме прегледа и каза че са 5 см.Отчаях се, казах си че в 1 няма да родя и много се изплаших да не продължи до сутринта.Към 1.30 болката беше непоносима.Попитаха ме дали имам някакви напъни но нищо не усещах.Все пак се качих на масата за раждане и бебето беше тръгнало.Самото раждане стана бързо с няколко напъвания.Та крайния резултат беше на 14.04  в 1.30 часа.Странното беше че първият път с сина ми усетих напъни, а сега беше просто силна болка и неможах да се усетя.Дъщеричката ми се роди 3.700 кг.,53 см.Не е лесно наистина но си заслужава. Stop

Общи условия

Активация на акаунт