Сабирам мнения за Окръжна болница Пловдив....

  • 630
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
Здравейте момичета! След месец и половина ми предстои да раждам и съм се насочила към окръжна болница Пловдив ...Но нещеш ли крака не ми е  стъпвал там и нямам идея въобще какво представлява самата болница,както и дали са добри условията...Маи ще трябва да раждам и секцио и от това допълнително се шашкам..Ходя на прегледи при Д-р Заимов,за него също ме интересува дали имате мнение..Въобще всички ,които знаят подробости ще съм им благодарна ако ги споделят с мен... Hug

# 1
  • Мнения: 420
За раждане Заимов е един от идеалните лекари.
Внимателен, търпелив и достатъчно способен.
 Ако ще раждаш при него в отделението по стерилитет, определено си направила добър избор.
Отношението на персонала там е много добро.
Битовите условия също са много добри.

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Следоперативното отделение, където лежат родилите със секцио мами, е с много добри условия! Леглата са по две в стая, със самостоятелен санитарен възел, телевизор. бебетата са в отделна стая, носят ги за кърмене.
  Не се позволява свиждане обаче, освен ако не си във ВИП - стая. Там останалите екстри са климатик, малък хладилник и телевизорът е без монети  Wink

  Съвсем скоро имаше и тема, в която подробно се обясняваше какво се носи в родилното в Окръжна болница. Виж я ако искаш.

  Успех и леко раждане!

# 3
  • Мнения: 779
Много ви благодаря момичета.. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт