РУСееееееееее

  • 11 034
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 133
Ние с татито сме на работа. Дребният и майка ми ще се гледат заедо, защото в градината ще има една дежурна група за 3крила #Crazy newsm78

ееехххх, блазе ви че имате баби....Ние отидохме тази сутрин с голямо НЕжелание, в същата тази сборна /дежурна/ група, за трите крила...
Аз , честно , съм възмутена! Кой ги гледа тази деца, сигурно не всички имат баби, но от 12групи, в три крила, да се съберат деца само за една,.... Shocked изненадана съм!
Е то това не е за първи път .Но можеше по отрано да съобщат .Аз научих вчера вечерта .Добре че се оказа че не съм на работа Crazy
За следващите пъти ще си знам какво да правя. Ще си пускам отпуск. Добре, че всяка година влача по някой неизползван ден от предната. Мамичка никога не ми е отказвала помощ, но вече не е първа младост женицата и ми е съвестно вече да я товаря.

# 61
# 62
  • Мнения: 155

Много тъжно и жалко за нещастието на тези хора. Sad

# 63
  • Мнения: 811
Момичета, препоръчайте ми добър ортопед! По възможност да е човечен и не кожодер  Confused

# 64
  • Мнения: 3 210
Момичета, препоръчайте ми добър ортопед! По възможност да е човечен и не кожодер  Confused

Д-р Чобанов е най-добрият за региона - 15 лв. е прегледа без направление. Тези дни ще водя малката при него и ще споделя как е минало. Но много трудно се записва час   Sad

# 65
  • Мнения: 1 942
Водих Никол при Чобанов. Обадих се на ГСМ-а и казах, че искам частен преглед. Извика ме на следващия ден. Отдели ни около 30 мин, Никол го орева и облъска. Накрая човека отказа да ми вземе пари. Гоних го с едни 20 лв. из кабинета  Mr. Green и пак не взе. А като специалист само хубави неща съм чувала!

# 66
  • Мнения: 442
Водих Никол при Чобанов. Обадих се на ГСМ-а и казах, че искам частен преглед. Извика ме на следващия ден. Отдели ни около 30 мин, Никол го орева и облъска. Накрая човека отказа да ми вземе пари. Гоних го с едни 20 лв. из кабинета  Mr. Green и пак не взе. А като специалист само хубави неща съм чувала!

 Joy представих си те как го гониш тоз дребния човечец из стаичката

# 67
  • Мнения: 14 133
Водих Никол при Чобанов. Обадих се на ГСМ-а и казах, че искам частен преглед. Извика ме на следващия ден. Отдели ни около 30 мин, Никол го орева и облъска. Накрая човека отказа да ми вземе пари. Гоних го с едни 20 лв. из кабинета  Mr. Green и пак не взе. А като специалист само хубави неща съм чувала!

 Joy представих си те как го гониш тоз дребния човечец из стаичката

 Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 4 406
оо Зайка с Нет! добре дошла

# 69
  • Мнения: 442
блаодария! добре заварила Heart Eyes.
да си дойдем на думата, де - кога ще се видим вечерно?

# 70
  • Мнения: 811
Силве, Пам, бихте ли ми дали координатите на д-р Чобанов? Телефон и адрес  Blush

А на нас педито ни каза чак в началото на м. май, че ще ни прати при някаква Алексиева  newsm78

# 71
  • Мнения: 888
Dominika 834-507 служебен телефон на д-р Чубанов- мисля, че там преглежда вторник и четвъртък- ако си с направление ти дават час за около 3 седмици напред Sad...иначе също знам, че е най- добрият за Русе; намира се като  минеш отляво на входа на Онкодиспансера /до Хирургическия блок/ има паркинг за докторите и след това в дъното е кабинетът!Дано съм те ориентирала донякъде! Blush
А защо ще ходите при д-р Алексиева? Тя е педиатър и детски невролог!Тел.0888818434!

# 72
  • Мнения: 888
Д-рът е Чобанов! Blush ooooh! Правописна грешка..., но останалото е вярно! Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 942
Доминика, ако не успееш да го намериш на телефона, който ти даде предната мацка пиши да търся къде записах ГСМ-а  ooooh!

# 74
  • Мнения: 811
Много ви благодаря  Heart Eyes

Силве, ще му звънна в идващите няколко дни. Ако не успея да се свържа, ще ти пратя ЛС да потърсиш номера на ГСМ-а!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт