Пътували с Valeo Travel?

  • 4 599
  • 2
  •   1
Отговори
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Здравейте! Много съм си харесала една почивка на тази фирма ( в Русия ) и в сравнение с останалите предложения на пазара ми звучи като най-добрата оферта за цената си.
Проблемът е, че изобщо не познавам фирмата и услугите й, а не ми се иска да останем недоволни, защото все пак парите не са си малко  Rolling Eyes
Моля, ако някой от вас е запознат с фирмата , да сподели Simple Smile Ето и сайта : http://www.valeotravel.net/

# 1
  • Мнения: 11 747
Дръндрън,към Санкт Петербург ли си се запътила? HugМного ми се ходи там!
Аз не познавам тази фирма изобщо,но тази екскурзия с миникруиза за белите нощи я продават същата и Алматур и още някъде я бях срещала.Мисля,че няма да има проблеми защото всяка година я има тази екскурзия,и тази фирма явно само препродава пакети на по-големи,които явно имат вече традиции по дестинацията.
ето я офертата на Алматур

# 2
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
pina Благодаря ти !!! Hug Наистина е абсолютно същата ексурзията.  Thinking Точно за там съм се запътила, но дали ще стане един господ знае. Все пак това, което ти писа увеличава вероятността да отида.. Simple Smile Желанието го има... остава и останалите фактори да са налице. Като ти се ходи, айде. :> Места има доколкото виждам  Laughing
Ще потърся информация за екскурзията на Алматур, сигурно доста хора пътуват по тази дестинация (което ме учудва), като се има предвид, че местата за 1-ви юни са изчерпани..  newsm78 .

Общи условия

Активация на акаунт