Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета какво мога да използвам за изгаряне.Вчера се изгорих,а съм бременна и не смея да мажа нищо
Помагайте
Цитирай

София

Не разбрах за какво изгаряне говориш, но смятам, че можеш да използваш пентанол. Повечето средства срещу изгаряне са за външна употреба и не мисля, че трябва да се тревожиш  Peace
Цитирай

София

На мен в такива случаи ми помага Дефламол, не мисля, че може навреди по някакъв начин. Peace
Цитирай

Бургас

Дермазин, но за всеки случай се консултирай с лекар или просто попитай в аптеката.
Цитирай

Sf

Дефламола много помага. С него се мажат и бебета.
Цитирай

Русе

Аз също се изгорих вчера.Използвам PANTENOL спрей.Мисля че не е противопоказен при бременност
Цитирай

Дефламола е много ефикасен и е безвреден, ползва се и за бебета.
Цитирай

София

Благодаря ви.
Всъщност проблема е,че си парнах корема.Бях се развихрила в кухнята и се залепих на един тефлонов уред.Не ме боли,имам само една кафява линия.За това и се притеснявам дали мога да мажа с нещо.И аз си помислих за дефламол,но незнам...
Такава патица съм,ама като не мога да преценя колко място ми трябва за корема  Embarassed
« Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 12:11 от berni »
Цитирай

Бургас

Ако се притесняваш да ползваш лекарства, много помага медът/пчелен/, обаче трябва да се намажеш веднага след изгарянето.За друг път/дано не се случва де/ да знаеш. Smile
Цитирай

"Дефламол "ще ти помогне определено.
Ако пък се притесняваш звънкай на док.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.