Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Мили мамчета имам питане за бънджито: От кога може да се ползва и по колко време е препоръчително да се държи бебо вътре?
Предварително ви благодаря за отговорите Hug
Цитирай

Варна

На кутията трябва да пише от кога до кога.Не съм сигурна,но мисля че пишеше от 4мес до 2 год.Аз лично започнах да слагам бебока към 6-тия месец.В началото за по 10-15мин,и после до като му писнеше.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

На кутията трябва да пише от кога до кога.Не съм сигурна,но мисля че пишеше от 4мес до 2 год.Аз лично започнах да слагам бебока към 6-тия месец.В началото за по 10-15мин,и после до като му писнеше.

Е, как от 4 мес #Crazy??? Та то ще му се скърши гърбенцето,то не може да сяда още....както и да е,но аз мисля ,че след 6-ти към 7-ми вече може
Цитирай

Велико Търново

Като седи детето самостоятелно PeaceНикакви 4 месеца Naughty
Цитирай

и отново в Австрия

сложих я за първи път на 7 месеца
Цитирай

в джунглата

На нашето бънджи пише от четвъртия месец до 10кг. Ние го ползвахме до 9мес. че надминахме килограмите, също така пише да не стои повече от 15мин без прекъсване.
Цитирай

Русе

нащето бънджи беше от 5 месец,но пишеше и кг.аз лично я сложих тогава,въпреки че беше по-лека и нямаше пр.
Цитирай

Brokenpromiseland

Мисля след като започне стабилно да сяда.Струва ми се че по ранното слагане ни довело до изкривяване в гръбначният стълб, поради неговата незрялост.А и на детето няма да му е толкова конфортно. Thinking
Цитирай

Страшно много ми харесват и с чудех дали на бебетата им харесва в тях.Има ли ползвали и мнението ви за тях?
Цитирай

София

Аз лично не съм ползвала,но моя приятелка е ползвала и за двете си деца и каза,че е много доволна - бебоците се забавлявали и тя може да си свърши някоя работа .И аз се чудя дали да не взема за бебока newsm78
Цитирай

София

Страхотно нещо са тези бънджи гащи.Малкия беше на 5 месеца,когато му ги купих,а на инструкциите за употреба пише че може да се ползват от 4-ия месец.Благодарение на бънджито успявам да свърша нещо,малкия скача и се забавлява.Вече два месеца откакто го имаме и още не му е омръзнало.поради тежко раждане все още малкия ходи на рехабилитации и рехабилитаторката ми каза,че бънджито е много полезно за укрепване на крачетата.Каза също,че препоръчват бънджи пред проходилките.Купих го от Пакостник за около 50лв с едно патенце е.
Цитирай

Варна

Разкошни са.Особено ако имате ревливо бебе и се чудете какво да му измислите само и само да спре поне за 5 мин. да реве.Моя такава игра му удряше,такова подскачане,чак ми дожаля да ги сваля.След два-три месеца беше много задобрял-правеше три крачки напред вдигаше си краката и се пускаше,все едно се люлее на люлка Laughing
Цитирай

тези пластмасовите са добри но има едни които са от плат и струват около 15 лв. те ми се струват много опасни за бебчо
Цитирай

Sofia

А до каква възраст могат да се използват? И аз мисля да взема едни..
Цитирай

София - Младост 1А

на нас ни подариха бънджи гащи и Пепи беше супер щастлив винаги когато го слагах в тях. Мисля че към 6-тия месец го слагах за по 5 минутки в тях. В началото само се люляше, но след 2-3 пъти вече разбра за какво иде реч и започна купона. Знам, че има много ЗА и ПРОТИВ бънджи гащите, но аз лично съм доволна. Не виждам с нещо да са му се отразили. Пък и той бързичко порастна и на ръст и на килца и не сме ги ползвали повече от три месеца. Всъщност не възръстта е определяща, а килограмите. Мисля че и сега ако го сложа ще се забавлява, но вече не е в тези килограми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора