Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

За София става въпрос.Цяла седмица обикаля из квартала една кола дето рекламира тази сметана и че тя била любовта на кафето. Чак днес зацепих за какво става въпрос като две момичета ми цъфнаха на вратата, а аз мисля, че е мъжо. Тъкмо се бяхме прибрали с децата от разходка и всичко разхвърляно,а малкия спи още в количката на коридора, туко що купените ми дамски превързки висяха в една чанта на видно място.Малката разсъблечена по гащи за миене.А бе въобще лудница,а на вратата се звъни и две момиченца с една кошница рекламират кафето и искаха да ги поканя. Толкова бях шашната,че ги поканих.Подариха ми пакет сметана,а срама си остана за мен:)Минаха ли и през вас?
Цитирай

В моят квартал няма да смеят да дойдат*  Mr. Green
щот докато стигнат и ще им разграбят кошничката  35 35 35 35
*Модерно предградие
Цитирай

София

и у дружба ни щат... циганора ша ги разпердуши....
Цитирай

През девет форума в десети

А защо трябваше непременно да ги каниш у вас, за да ти подарят сметаната?  newsm78
И вкъщи са звънили и са ми подарявали разни неща, но не съм ги канила вътре, нито пък те са се натискали да влизат. Даже напротив, бързат да си обиколят адресите.
Цитирай

София

А защо трябваше непременно да ги каниш у вас, за да ти подарят сметаната?  newsm78
И вкъщи са звънили и са ми подарявали разни неща, но не съм ги канила вътре, нито пък те са се натискали да влизат. Даже напротив, бързат да си обиколят адресите.
Ми де да знам. Толкова не ги очаквах,че малко се самопоканиха - питаха ме дали ще ги поканя за минутка.
Цитирай

София

Язък, че при нас е с охрана.
Така я харесвам тази сметана, а напоследък не я намирам лесно.
Цитирай

София

Сметаната е много хубава, само нея ползваме. Very Happy Не са минавали през нашия квартал Thinking
Цитирай

През девет форума в десети

Ми де да знам. Толкова не ги очаквах,че малко се самопоканиха - питаха ме дали ще ги поканя за минутка.

newsm78
Много си смела!
Аз непознати не каня вкъщи, особено, ако мъжът ми го няма.  Naughty
Цитирай

София

newsm78
Много си смела!
Аз непознати не каня вкъщи, особено, ако мъжът ми го няма.  Naughty
Е,че те бяха към 13-15-годишни момиченца, издокарани в едни кафяви роклички и високи токчета. Не ми се сториха  опасни,особено с оназ пълна с кафе  и сметана кошничка Smile,а и бях чула рекламата по улиците вече Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.