за количка на GRACO

  • 3 448
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Много се запалих за такава количка,а вече нямам никакво време да се офлянквам. Confused
Ще може ли някой да ме ориентира къде бихме могли да намерим такава в БГ? Praynig
 Тези,които гледах в нета са на супер цена(естествено давам си сметка,че тук цените са направо двойни). #Crazy
103-150 $ си е направо подарък в сравнение с цените тук,нои все пак надеждата умира последна. Party

# 1
  • Мнения: 2 051
Това може да ти даде идеи:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154895.msg3175347

Не знам на кой модел си се спрял, но аз имах възможност да разгледам триколката на Грако доста време след като вече си имахме количка. Страхотна, лека, маневрена, абе правена с мислене.
Ако можеш да си я внесеш и без друго ще ти излезе по-евтино от цените в Бг.

Други много хубави колички, които си заслужават вниманието са Макларън.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 110
Доколкото знам колички Грако продават "Пакостник", но когато се интересувах цената им беше около  500 лв и повечко даже...

# 3
  • Мнения: 796
Много се запалих за такава количка,а вече нямам никакво време да се офлянквам. Confused
Ще може ли някой да ме ориентира къде бихме могли да намерим такава в БГ? Praynig
 Тези,които гледах в нета са на супер цена(естествено давам си сметка,че тук цените са направо двойни). #Crazy
103-150 $ си е направо подарък в сравнение с цените тук,нои все пак надеждата умира последна. Party
Виждам,че си от Варна-колички Grako има в магазина на ул."Цар Освободител" под кръстовището с Окр.болница/Магазина мисля че се казва "Щастливо детство"/

# 4
  • Мнения: 53
Моите сладури са с количка на Грако. Не е триколка, децата са едно зад друго, като автовлак. Невероятна количка - лека, маневрена, лесна за пренасяне - просто бонбон. И е доста евтина доколкото знам, но ми е донесена от щатите. Мисля че е купена за 160 долара. Моят отзив за тези колички е - СУПЕР ВОЗИЛА. Синовете ми сега са на 1 г. и 3 м. и ни е доста удобна. Ползваме я от 6 месечната им възраст. Лесно се пере и много бързо съхне. Лесно се сгъва, лека е и съвсем по физическите възможности на една жена. Ако си намериш такава - купи си.

# 5
ДАМИ, МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - КЪДЕ СЕ ПРОДАВАТ РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ ЗА GRACO?

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 17:39 от Philip

Общи условия

Активация на акаунт