Зелени изпражнения,на какво се дължи това?

  • 3 503
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 427
Моят син непрекъснато ака в зелено.Не че имам нещо против цвета,но малко съм притеснена.Ака непрекъснато в тази тоналкност,от както спрях да кърмя,т.е от 20 ден.Според вас на какво се дължи?Уж не го простудявам,нито го притоплям,а това е винаги на лице ,когато му отворя пълния памперс.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 074
Колики. И моят е така.

# 2
  • Мнения: 2 401
Хей Занда, на коя дата роди? Не е ли рано за колики още?
Иначе и аз си задавам същия въпрос за зеленото ако, което днес пожълтя малко. За възрастта на твоето бебе обаче вероятно са колики.

# 3
  • Мнения: 2 427
Нашето е непрекъснато дзилено Mr. Green,от време на време е леко камуфлажно,явно заради морковите които му давам Laughing.Виждат се разни оранжевэщо-кафеникави и жълти елементи,но основният цвят е спаначено зелено Peace.Уж коликите ги преодоляхме,все пак сме и в 4-ти месец,би трябвало да са отшумели. newsm78

# 4
  • Мнения: 5 393
Колики, или от адаптираното мляко.

# 5
  • Мнения: 108
И на синът ми акото беше зелено, докато се хранеше основно с АМ. Пиеше Нутрилон Омнео. Консултирах се с педиатър. Каза, че акото е зелено от млякото.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Колики, или от адаптираното мляко.

По-скоро от АМ щом сте си спряла да кърмиш. Обикновенно при захранване с АМ се получава така.

# 7
  • Мнения: 365
Колики, или от адаптираното мляко.

Това са двете най-вероятни причини.

# 8
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
А ако детето е изцяло на кърма - на какво се дължи тогава? Мисля, че все още му е рано за коликите, но има много газ...

# 9
  • Мнения: 262
И Дани започна да ака в зелено откакто мина на АМ-Нутрилон Комфорт /Омнео/. А за коликите хич не е рано. На нас ни почнаха на 5 дена та чак до скоро.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 074
Хей Занда, на коя дата роди? Не е ли рано за колики още?
Иначе и аз си задавам същия въпрос за зеленото ако, което днес пожълтя малко. За възрастта на твоето бебе обаче вероятно са колики.
Не бе, пусто Cry(, Има колики от два дена и много се притесних, акото в прекрасен зелен цвят. Взехме Еспумизан, на втория ден вече не пищеше!
Тарик мам, страхотно сладко бебче си имаш Wink И аз съм изцяло кърмеща, но са си колики  Mr. Green

# 11
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Тарик мам, страхотно сладко бебче си имаш Wink

...хе хе и аз така мисля...  Mr. Green Heart Eyes

И по темата - разрових се в една книга на нашумяла авторка (http://search.barnesandnoble.com/booksearch/isbnInquiry.asp?z=y& … 1129585&itm=1) и намерих, че ярко зеленото било нормален цвят за кърмено бебе.  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 500
На адаптираното мляко се дължи.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 145
Попитай и педиатъра ви за това.

# 14
  • Мнения: 639
Акитата на бебе хранено с мляко (без значение кърма или адаптирано) има цвят вариращ от златисто жълто - до наситено зелено. Нормално е, не е претопляне или простуда.

Общи условия

Активация на акаунт