смеят ли се бебетата ви на глас?

  • 3 324
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 439
смее се на глас - особено когато я преобличам, сигурно я гъделичкам Grinning

# 16
  • Мнения: 177
Цитат на: Tinka79
Момичета, а вашите бебета, кога ви се усмихнаха за първи път?
Но не усмихването на сън, а умишлено докато му говорите!?

Яна ми се усмихна за първи път, когато беше на около 6 седмици...няма нищо по-хубаво от беззъба усмивка..освен, може би, усмивка с два, наполовина пораснали, долни зъба. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 289
Цитат на: mariiche
няма нищо по-хубаво от беззъба усмивка..освен, може би, усмивка с два, наполовина пораснали, долни зъба.

Ама вие да нямате вече зъбета. Шампиони. Моята кака е още само с 4. Ама тази Яна е голям сладур значи Sign Exclamation

# 18
  • Мнения: 2 807
Първият път, когато се случи Бебо беше само на 17 дни - разбира се, че беше съвсем несъзнателно от негова страна, но този смях на глас, който продължи повече от 30-на секунди разтопи  и сърцето, и краката ми...
Направо се просълзих...
Бях на седмото небе от щастие - плодът на любовта ти те дарява с толкова нежност само с една усмивка...
Никога няма да забравя нито изражението на личицето му, нито датата и часа на това чудо...усмивката  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 1 511
Тано започна да се смее на мен и околните още на 1 месец и половина...понякога даже си мислех,че преувеличавам Shocked  и така ми се струва,но фактът си беше факт!
И от месец насам се кикоти с глас Laughing  Laughing  Laughing ...правя се на куче,плаша го,изскачам иззад врати,гардероби и подобни,гъделичкам го....с две думи цирк без пари  Tada

# 20
  • Мнения: 3 394
Смее се на глас още от втория месец Stuck Out Tongue Само чака да й проговоря по-нестандартно или да кажа "Ама много пълен памперс ,бе мамо" и се почва...понякога нпо повече от 5 мин

# 21
  • Мнения: 717
Смее се, направо се залива като му викам ам-ам-ам и навеждам глава към коремчето му. Майка ми чак каза, че не е вярвала, че толкова малко бебе може така да се смее.

# 22
  • Мнения: 1 464
Смее се ако мечо и папка пупата ако я повдигам нагоре,на баща си,по принцип много се смее но не винаги с глас

# 23
  • Мнения: 1 520
Ние постоянно се смеем. Добре че е толкова щастливо детето. И на мен ми става смешно, акто го слушам да се кикоти с този гласец.
Вчера го оставих в стаята, а той се изправил до вратата (тя е със стълко) и ме гледа. Викам му Пусни ме да вляза. А той едно категорично отвътре вика Не и се кикоти. 5 миниути едни увещания, едно нещо. А толкова и разбира като ми вика така категорично НЕ. Ние едната седмица сме само на Да, а другата само на Не. Сега сме във период на втория вариант.
А мене отвънка смях ме напушва. Много сладко се кикотят бебетата. А като го гъделичкам, направо се захвасва от смях.
А дано и във вашите къщи да е така.

# 24
  • Мнения: 3 537
ООО,смее се,така хубаво се кикоти,като го целувам по врътлето,като го гъделичкам също,даже от кеф вече и пищи.Особено преди и по време на баня е....... Laughing  Laughing  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 242
Ива се усмихна за първи път на месец и половина и аз си мислех че това е най сладкия миг на света докато не ми се разсмя с меден гласец преди десетина дни (значи на 3 месеца), направо се просълзих, невероятно е! Crazy Сега се залива от смях като и правя "дзак" и се надвесвам над нея.

# 26
  • Мнения: 3 153
От близо 2 месеца такъв грамогласен смях пада, че направо ме убива:)

# 27
  • Мнения: 2 258
Смее се и то как;)Само да има музика или мама да се прави на шут:)

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 694
Ухааа, как се смее вече само.
За пръв път се засмя с глас, но единично засмиване на Коледа кот си видя подаръка/едва ли е осъзнавал, че е егония подарък/ - една голяма маймуна и как и се ухили и хоп след малко и звук. Е ние се смяхме и се радвахме повече.

# 29
  • Мнения: 272
бебок започна да се хили като бебетата в мисията на ББ км края на 3 мес. като баща му се правеше на чудовище и го бубункаше по коремчето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт