Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 апр. 2007, 00:46 ч.

Целувате ли детето си по устата?

• 9 728
  • 290
  •   1
Отговори

Анкета

Целувате ли детето си по устата?

Опции:

• в пространството на любовта
Аз - да.
Не го смятам за нехигиенично или нещо такова. Доставя ни удоволствие и на двете.  Heart Eyes
Срещала родители, които смятат това за не толкова добро нещо. Интересна ми е тяхната гледна точка от чисто любопитство.
Интересува ме и вашето мнение по въпроса.
Само ще помоля да не превръщаме темата в "За и Против"!  Praynig
Нека просто всеки интелигентно да изкаже мнението си, без да се кара с някой друг. Peace

# 1
  • На една звезда
Аз да. Голямата ми дъщеря много обича да се гушкаме и целуваме. А ми е толкова сладка като си подава устенцата... Heart Eyes Бебката си я целувам по бузките. Но не ми е приятно, когато разни роднини го правят - имам предвид целуването на детето по устата.

# 2
  • в пространството на любовта
Но не ми е приятно, когато разни роднини го правят - имам предвид целуването на детето по устата.

Това е ясно. Но не питам за роднините и за други хора. Те не са интерени.  Grinning

Аз да. Голямата ми дъщеря много обича да се гушкаме и целуваме. А ми е толкова сладка като си подава устенцата... Heart Eyes

Да, и на мен ми е много сладичко, когато си подава самичко устенцата!
В последно време само ме дебне да ме целува, без да й искам. Гледам си ТВ, а то ми се натиска!  Heart Eyes   hahaha Heart Eyes  Joy  Heart Eyes Умирам от кеф така!  Laughing

# 3
  • Из Европейския Съюз
Навсякъде го целувам  Heart Eyes

# 4
  • Габрово
Да, целувам го.И той ме целува. Намирам го за мило и нежно.
Но и според мен целуването по устата е момент на близост между родители и деца и то до определена възраст на детето. Не ми се струва, че когато синът ми стане на 9-10 години ще се чувства удобно да го целувам по устата.  

# 5
  • Atlanta ,USA
Рядко ,но се случва .

# 6
  • София
Да Peace
От първият ден до сега Wink

# 7
  • Няма такава държава!
Не. Не го намирам за редно - така целувам само един човек. Пък и тези болести, които постоянно циркулират в детската градина...
Целувам главата, ушенцата, бузките, ръце, крака и т.н., и това въобще не нарушава миговете ни на нежност.

# 8
  • Стара Загора
Не сме я целували по устата, доста я целуваме по крачетата, ръчичките, бузките.
Тя наскоро ни нападна и двамата, явно ни е видяла и се е впечатлила, хваща ми главата  с две ръци и ми цели устата, но бързо и  омръзна.

# 9
ДА
Целуваме я много по устата,по бузките по челцето по ръчичките, по крачетата, по коремчето
Тя много обича да я гушкаме и целуваме,много е сладка
Понякога като се гушнем тримцата,тя ни целува и ни обръща главите един към друг да се целунем с татко й
Тия моменти не могат да се заменят с нищо друго

# 10
  • Русе
И аз я цункам, но рядко.

# 11
Да, постоянно...и все ми се карат, че не било хубаво  Embarassed

----------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 11:06 от Доня Туфиня

# 12
Не, не ми се е случвало досега.

# 13
Може би ако ми разрешаваше щях да го целувам.
Ама той не дава все още, един-два пъти съм си открадвала такава целувка.

# 14
  • Добрич
Да, случвало се е.
Но гледам да го избягвам.
Не искам да привикват още от сега да се целуват по устата. Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт