Педиатър в Обеля или близките райони

  • 4 194
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 517
Предстои ми раждане и вече се замислям за избора си на педиатър.
Ако има мами от Обеля, моля някой да ми препоръча лекар.
Лично се срещнах с една докторка /кабинета й е в 219 блок/, но започна да ми разказва едни легенди как щяла да прегледа бебето едва след получаване на ЕГН-то около 20 дни след раждането, та набързо се отказах от нея.
Похвалиха ми доктор Костова от ХХХ ДКЦ, но дали действително е добра?
Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 956
Здравей  Simple Smile
Да не звуча отчайващо и неприлично,но в XXX ДКЦ в Обеля едва ли ще попаднеш на много добър педиатър  Rolling Eyes аз съм също от Обеля, но поради невъзможност при проблем да ходя в друг квартал си търпя нашата.  Tired
Има добри отзиви за Д-р Тулийска. Щях да се местя при нея, но изпуснах срока мин.год.
Има 2 лекарки- педиатърки в 212бл май бяха  newsm78 точно 150 спира пред блока. За тях само хубави мнения съм чувала. Ако едната не е на работа (вашата) , другата поема и преглежда.
Тел незнам. Можеш да отидеш до там ,ако искаш. Мисля,че се намират във вх. А,но ти ще видиш с точност.   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 517
Цитат
Да не звуча отчайващо и неприлично,но в XXX ДКЦ в Обеля едва ли ще попаднеш на много добър педиатър   аз съм също от Обеля, но поради невъзможност при проблем да ходя в друг квартал си търпя нашата.

Направо съм в паника от прочетеното. Грешка моя - докторката, която питах се намира точно в 212 блок, А вход - мисля, че Цветкова се казваше.

# 3
  • Мнения: 2 956
Значи за една и съща говорим, обаче аз досега само хубави неща съм чувала и за двете  Thinking Лично не съм ходила там.
А от поликлиниката освен тази,която споменах, Зяпкова е добър педиатър, но особен човек.
С много малко хора се разбира- май си действа по симпатичност  Rolling Eyes
Абе според мен няма един,за който да кажа: Ей този / тази от всякъде няма проблеми. Бъркат диагнози, лекарства и т.н. Не ме кефи никой  Naughty
Ако разполагаш с кола , по-добре виж в 24-та полоклиника в Надежда или пък някой в Люлин   

Съжалявам за откровеността,но това е личното ми мнение  Confused 
  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 517
Цитат
Съжалявам за откровеността,но това е личното ми мнение 


Напротив - благодаря за откровеността.
Иначе май не ми остава нищо друго, освен да почна да уча педиатрия от сега.

# 5
  • Мнения: 370
storm 76 аз също съм от Обеля.От 6 год. сме при д-р Цветкова която е в бл.212,преди беше добра ,но сега нещо нещата са се променили и се благодаря ,че детенце е здраво и рядко боледува.Иначе когато се наложи го водя при познат доктор хомеопат от когото съм страшно доволна.А когато синът ни се роди бяхме при д-р Цанова в 30п-к.И след като ти описах как седят нещата при мен си направи изводите и съм напълно съгласна със Дика.Но все пак за да ти е по близко за консултация нямаш голям избор. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 58
Здравей storm76!
Аз до скоро живеех в Обеля и масово децата на приятелките ми бяха при д-р Велинова точно в бл.212. Може би това е другата смяна на Цветкова, аз не ги познавам и двете. За Велинова нищо лошо не съм чула. Тя живее в квартала и винаги е на разположение на пациентите.
Лично аз и детето ми сме в 8-ма поликлиника в Надежда. Не е далече от Обеля, има добри педиатри и всичко необходимо. От там мога да ти препоръчам д-р Димова(тя беше първата лекарка на сина ми, дойде вкъщи веднага вечерта след като ни изписаха от родилното) и д-р Х.Наасан (сириец мисля, в момента сме при него - няма по-страхотен доктор, единствения, който така предразположи детето, че в момента са приятели).И двамата са на първия етаж в старото спешно отделение, кабинетите им са през две врати.

Общи условия

Активация на акаунт