Препоръчайте ми хомеопат

  • 491
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 537
Много теми има по този въпрос и пак не мога да избера точния човек.
Искам да ми препоръчате хомеопат за дъщеря ми. Тя тръгна на ясла и още първата седмица е със сополи. Знам, че повечето деца са така, но как да я пусна пак, как изобщо ще я караме, все болни ли? Обмислям варианта и за детегледачка, но искам да направя и опит с хомеопат преди да я оставя вкъщи.
Благодаря ви за споделения опит.

# 1
  • Мнения: 1 771
Моето мнение е да се въоръжиш с търпение да мине този период. Моя син като го пуснах на ясла веднага лепна и кашлица и сополки. Така два, три пъти и за сега е добре.
Ако искаш координати на хомеопат ще ти ги дам, нашата е в 3-та градска болница.

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Прегледай ЗДРАВНИЯ СПРАВОЧНИК. Има богата гама с предложения и мнения за хомеопати.

# 3
  • Мнения: 5
Ние с малкия ходим при д-р Зорка Угринова от медицински център "Фитолек". Можеш да им видиш сайта  и да разбереш за каво става въпрос www.phytolek.com.Малкия имаше проблем с имунитета  и случайно попаднах на една тяхна визитка  в този критичен момент и да ти кажа не знам какво щях да правя без тази лекарка, за мен тя е най- добрата. И аз ходя при нея при проблем и сам невероятно доволна. Ако имаш някакви въпроси питай по отношение на хомеопатията горе -долу сам наясно.

Общи условия

Активация на акаунт