Всеки ден ли сменяте дрехите на бебето?

  • 7 066
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Здравейте мами.
Сменям дрехите на Калоян всяка вечер след баня.
А вие как процедирате?

# 1
  • Мнения: 4 111
И аз ги сменям всяка вечер след баня.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 500
Всеки ден или всяка вечер след баня е въпроса? Уточни се.
Сменям дрехите през деня като се изцапат или по преценка, защото тя вече пълзи, играе, ходи, пипа.
Вечер след баня й обличам пижама, която сменям на 2 дни.
Когато беше на 2 месеца съм й сменяла дрехите по преценка.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Бельото го сменям всяка вечер след баня.Дрехите, ако по чудо са се запазили чисти ги сменям  през два дни.

# 4
  • София
  • Мнения: 978
Бодито /бельо/ сменям вечер след баня. Когато е на разходка е с блузка и панталонче, а в къщи е с гащиризонче

# 5
  • Мнения: 576
Дрехите и аз ги сменям всяка вечер след баня! Е, ако през деня се изцапа, пак ги сменям! wash hang prostor

# 6
  • Мнения: 2 657
като бебе му ги сменах ве4ер след бана или ако се изцапа с нещо пак сменях...
Сега ги сменям на ден по няколко пъти Peace

# 7
  • Мнения: 1 101
Всяка вечер задължително.

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
След баня обличаме пижама,а сутрин на тоалета ги сменям Peace

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Бельото го сменям всяка вечер след баня.Дрехите, ако по чудо са се запазили чисти ги сменям  през два дни.

И аз така. Но чудото при моята се случва все по- рядко и по- рядко  Mr. Green Дори е чудо, ако я преоблека само веднъж на ден  Whistling Не знам... само аз ли си отглеждам прасе?!

# 10
  • Мнения: 7 723
Сменях задължително бодито всяка вечер след баня.
Отгоре слагах пижама, а дрехите за през деня- всеки ден,
по някога се е налаголо и по няколко пъти на ден  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 371
Всеки ден, не само по веднъж. по няколко пъти ми се е случвало (ако повръща, лигави и т.н.), но никога не съм оставяла бебчето с дрехи от предишния ден, колкото и чисти да изглеждат дрехите  Stop. Това е недопустимо. защо изобщо се задава такъв въпрос.  newsm78

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Всеки ден, не само по веднъж. по няколко пъти ми се е случвало (ако повръща, лигави и т.н.), но никога не съм оставяла бебчето с дрехи от предишния ден, колкото и чисти да изглеждат дрехите  Stop. Това е недопустимо. защо изобщо се задава такъв въпрос.  newsm78

Е, хайде, чак недопустимо  Crazy Ако е бебе на 2-3-4-5 месеца, което по цял ден лежи, не повръща, не се цапа по никакъв начин, голЕм праз, че ще му облека същите горни дрешки на другия ден  ooooh!  Tired Понякога направо  #Crazy

# 13
  • Мнения: 11 003
След баня сменям долните дрешки. Ако горните са чисти, кара с тях 2 дена. Като тръгнем по разходки, ще сменям и домашните дрехи и дрехите за излизане.

# 14
  • Мнения: 1 555
Точно като при вас, когато беше малък, а сега дори по няколко пъти на ден, но то си има и причини  Sunglasses

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
На вашата възраст сменях всяка вечер след баня и ако има аварий през деня.

# 16
  • Мнения: 8 505
След баня-задължително.Освен това всеки път,когато се наложи (ако се е изпотила или нацапала).До ден-днешен съм така-например не мога да облека на дъщеря си пижама,която вече е обличана предната вечер.

# 17
  • Мнения: 3 478
Денем ако се наложи сменям и по два пъти. Пижамата всяка вечер и до ден днешен.

# 18
  • Мнения: 8 769
С дъщеря ми се вманиачвах на тема стерилност и чистота. Сменях и бельо, и дрехи всяка вечер след къпане.
След това, докато детето растеше установих и научих доста неща. Като следствие, изобщо не се втелясвах със сина ми. След баня сменях само бодито. Горните дрешки ги носеше по два дни. Айде сега, да не са манекени.
Освен това, има да сменяте дрешки по няколко пъти на ден, когато станат само с 4-5 месеца по-големи  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 613
Тези,с които е в къщи сменям всеки ден.Детето ми пълзи,търкаля се на пода,завира се къде ли не и в края на деня дрехите вече са видимо мърляви.Тези,които обличам за разходка не пера на всеко обличане. Ако не са мръсни,разбира се...Бодито,чорапогащника и чорапките(терлички за в къщи)сменям всеки ден.

# 20
  • Мнения: 3 356
Аз днес сменях от до всичко само 5 пъти.Предстои ми и къпане по-късно.
А има и хубави дни,когато минавам само с дрехите ,с които е бил в яслата и едни за вкъщи.

# 21
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Почти всеки ден всички дрехи. Понякога без бельото. Иначе тези, с които си ирае навън няма начин просто да не се перат след всяко излизане.

# 22
  • Мнения: 2 197
Винаги сменям дрехите вечер след банята и понякога и през деня ако се изцапа от първия и ден в къщи. Засега спи по боди. Горните дрехи са на различен принцип: якетата се носят поне по 4-5 пъти, панталоните сменям на 2 носения, блузите се носят по веднъж.

# 23
  • varna
  • Мнения: 1 012
след баня-слагаме пижама,а през деня по няколко пъти се преобличама че се цапа човека Grinning

# 24
  • Мнения: 6 461
Бельото абсолютно всеки ден .

А другите дрехи ...по преценка,но със сигурност и на двамата ми най-малко по два пъти на ден.
Няма начин след като се приберем от разходка да не сменяме дрехите.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 522
След баня то е ясно, че ще ги сменя, но се сменят и по няколко пъти на ден. Беба е с рефлукс и повръща, цапа се доста.

# 26
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Тези,с които е в къщи сменям всеки ден.Детето ми пълзи,търкаля се на пода,завира се къде ли не и в края на деня дрехите вече са видимо мърляви.Тези,които обличам за разходка не пера на всеко обличане. Ако не са мръсни,разбира се...Бодито,чорапогащника и чорапките(терлички за в къщи)сменям всеки ден.

процедирам по абсолютно същия начин  Peace
дрешките за вкъщи освен че ги сменям всеки ден се случва и по няколко пъти на ден, ако се изцапа...

# 27
  • Мнения: 4 451
Къпя я всяка вечер и съответно сменям дрешките всеки ден. Цапа ги с пюрета, каши, мокри ги със слюнка и няма начин просто.

# 28
  • Мнения: 6 617
Да сменям домашните ,а от дрешките за разходка  дънки и якенцата носим по 2-3 пъти .

# 29
  • Мнения: 574
Да всяка вечер след баня!Ако повърне през деня също сменям! Peace

# 30
  • Мнения: 1 104
Ако не сме си изцапали "тоалета" , сменявам дрешките вечер след банята. Но ако през деня сме направили беля и сме мръсни, пак сменявам дрехите.

# 31
  • Мнения: 210
Да сменям дрешките всеки ден след баня,ако сме се нацапали и през деня пак ги сменям.То без друго имаме толкова много дрешки,че на някой не им идва реда да ги облека и те вече сая ни малки.

# 32
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да сменям дрешките всеки ден след баня,ако сме се нацапали и през деня пак ги сменям.То без друго имаме толкова много дрешки,че на някой не им идва реда да ги облека и те вече сая ни малки.
И при нас е така.  Peace

# 33
  • Мнения: 117
след баня-слагаме пижама,а през деня по няколко пъти се преобличама че се цапа човека Grinning
  Peace
И ние така!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 967
Абсолютно всеки ден, даже и по 2 пъти. Когато беше малко бебе му ги сменях по няколко пъти на ден, за да го изфукам с хубавите му подаръци  Embarassed

# 35
  • Мнения: 2 152
дааа, даже и по няколко пъти ми се случва - пижама и боди,сменям с домашни дрехи,които сменям с такива за разходка...връщаме се пак домашните и след баня пижамата - ако се повърне,одриска или омаже с пюре,пак сменям Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 407
Вечер слагам пижамка и я сменям на 3, 4 дни, дрешки според завидси, дънки ако не са изцапани поне 2 пъти ги носим, блузки всеки ден ,даже и по 2 пъти на ден.Белио всеки ден.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 967
Забравих да кажа, че пижамата му сменям всеки ден.

# 38
  • Мнения: 1 043
След баня обличаме пижама,а сутрин на тоалета ги сменям Peace
И аз така Peace

# 39
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И като бебе и сега я преобличам по два пъти на ден. Някои дни съм стигала и до 4 - 5 пъти  Crazy , ама тя сега на почти 3 се прави на маймуна за максимум 10 минути.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 042
Сменям ги винаги след баня, от -до. и през деня сменям ако се изцапа мн, че и по няколко пъти се е случвало....

# 41
  • Мнения: 3 069
Всеки ден в тази последователноста:къпане, обличне на пижама и дрехите от деня в пералнята.Н а следващия ден нов пран комплект.

# 42
  • Мнения: 2 616
Всеки ден в тази последователноста:къпане, обличне на пижама и дрехите от деня в пералнята.Н а следващия ден нов пран комплект.

 newsm10 и ние така, освен ако не се оповръща целия и се наложи да го преобличам по-рано!

# 43
  • Мнения: 388
Да всеки ден ако памперса пусне.
а вечер след баня задължително

# 44
  • Мнения: 179
След баня-задължително.Освен това всеки път,когато се наложи (ако се е изпотила или нацапала).До ден-днешен съм така-например не мога да облека на дъщеря си пижама,която вече е обличана предната вечер.
Забравих да кажа, че пижамата му сменям всеки ден.
======================================================================
Дрехите ги сменям всеки ден, белйото също, но пижамата не Naughtyна седмица.Пижамата я слагаме след като сме се изкъпали после направо в леглото.Не разбрах защо я сменяте всяка вечер не говоря за бебета , а за над 2год. дечица? newsm7

# 45
  • Варна
  • Мнения: 389
Всеки ден сменям дрехите,а когато се наложи сменям и по 2-3 пъти на ден.

# 46
  • Мнения: 2 015
След баня му слагам пижама, а сутрин, когато му мия дупето му обличам домашен тоалет.Когато излизаме, му слагам друг Peace.

# 47
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И ние така правим, ако през деня не сме се опикали. Понякога обличаме по-хубаво тоалетче за разходките навън.

# 48
  • Мнения: 5 362
Бельото го сменям всяка вечер след баня.Дрехите, ако по чудо са се запазили чисти ги сменям  през два дни.
И аз така Peace

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Вечер след баня обличам пижама, сутрин дрешки - сменям ги всеки ден или на два дни.

# 50
  • Мнения: 1 877
На бебчо ги сменям през ден,защото през ден го къпем.А на баткото ,когато видимо се изцапат

# 51
  • Мнения: 3 334
когато си е в къщи се преобличаме поне 2 пъти.От яслата я взимам сравнително чиста и прилежна и сменям вечер след баня.

# 52
  • Мнения: 157
Ние се преобличаме по няколко пъти на ден. Бельото и сменям сутрин и вечер.

# 53
  • Мнения: 4 784
бодито всяка вечер, понякога и през деня, защото повръща даста и понякога и бодито му се цапа. Ако по чедо не изцапаме дрешките през деня и преценя, че са чистички ги използваме пак.

# 54
  • Мнения: 1 207
Ако не излизаме през деня вечер задължително ги сменям,но ако ходим на разходка ги обличам пак тъй като за нея му обличам други дрехи .Пижамка още нямаме.

# 55
  • Мнения: 1 483
Всяка вечер след баня сменяме абсолютно всичко.А ако се налага се преобличаме и по няколко пъти на ден.

# 56
  • Мнения: 1 264
Моят сладур още повръща и се налага да сменям дрехи по няколко пъти на ден.

# 57
  • Мнения: 686
Когато беше бебе baby_neutral,на всеки 3 или 6 часа миех дупе ooooh!,сменях дрешки
Вечер къпех,сменях дрешки ooooh!
Сега сме "големи" Wink,ама купищата с пране все не намаляват Naughty
Чудя се дали може да изкара дори един ден чистичка Naughty

# 58
  • София
  • Мнения: 561
Всяка вечер след къпане сменям дрехие на Ема, че и по няколко пъти на ден , когато се налага  Peace

# 59
  • Мнения: 2 498
Все още абсолютно вс. вечер сменяме вс. дрехи.....а като бебе по няколко пъти на ден-повръщаше денонощно до 6-я месец....

# 60
  • Мнения: 1 999
Всеки ден, даже се случва по няколко пъти на ден. Laughing

# 61
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И с двете ми деца пералнята и ютията са ми втория чифт ръце...По няколко пъти на ден се преобличат от бебенца - било от повръщано, храна, напишано...Не са карали по 2дни с едни и същи дрехи.

# 62
  • Мнения: 1 174
Всеки ден, не само по веднъж. по няколко пъти ми се е случвало (ако повръща, лигави и т.н.), но никога не съм оставяла бебчето с дрехи от предишния ден, колкото и чисти да изглеждат дрехите  Stop. Това е недопустимо. защо изобщо се задава такъв въпрос.  newsm78

Е, хайде, чак недопустимо  Crazy Ако е бебе на 2-3-4-5 месеца, което по цял ден лежи, не повръща, не се цапа по никакъв начин, голЕм праз, че ще му облека същите горни дрешки на другия ден  ooooh!  Tired Понякога направо  #Crazy

 Peace
Ако не се е изцапала, сменям само бодито след баня и то пак само, ако реша, че има нужда.

# 63
  • Мнения: 3 089
и аз сменям дрехите всеки ден. и по-често, всъщност.

# 64
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Не всеки ден, а по няколко пъти на ден сменям ooooh!

# 65
  • Мнения: 475
Естествено!Нали в края на деня приличаме на прасенца hahaha

# 66
  • София
  • Мнения: 3 249
Всеки ден, не само по веднъж. по няколко пъти ми се е случвало (ако повръща, лигави и т.н.), но никога не съм оставяла бебчето с дрехи от предишния ден, колкото и чисти да изглеждат дрехите  Stop. Това е недопустимо. защо изобщо се задава такъв въпрос.  newsm78

Е, хайде, чак недопустимо  Crazy Ако е бебе на 2-3-4-5 месеца, което по цял ден лежи, не повръща, не се цапа по никакъв начин, голЕм праз, че ще му облека същите горни дрешки на другия ден  ooooh!  Tired Понякога направо  #Crazy

 Peace

Бельото - боди и ританки сменям всеки ден след баня. Изключително редки са случаите, когато памперсът ни е пропуснал, даже вече не помня кога за последно.

Горните дрехи сменям през ден или ако се наповръща - веднага. Беба още не пълзи, не се върти, не виждам смисъл да ги сменям всеки ден!

Дрехите за излизане пера на няколко излизания веднъж.

Гледам да не се вманиачавам.  Simple Smile

# 67
  • в Низината
  • Мнения: 705
Сменям дрехите на Дани всеки ден, включително и след баня.

# 68
  • Мнения: 128
Здрасти
Ние сме още малки и не се цапаме още много. Но сутрин сменяме дрехите, а вечер слагаме пижама. Така че се преобличаме два пъти на ден горните дрехи, а бельото вечер след баня.

# 69
  • Мнения: 2 467
От как се е родила всеки ден сменям. От как стана самостоятелна в ходенето, горните по 2-3 пъти в ден се сменят като сме навън.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 787
След баня сменям всичките дрехи.Иначе,обикновено се преобличаме поне 2 пъти на ден.След разходките Mr. Green

# 71
  • Мнения: 431
Според зависи. Зимата като  сме си в къщи и не се цапа не ги сменям всеки ден- само бельото вечер  Naughty . Но сега е просто задължително даже и по два пъти ги сменяме. Като отидем на пясъчника и......направо сме за    bath 

# 72
  • Мнения: 985
 Аз сменям беба по 1-2 пъти на ден,защото повръща и постоянно се цапа.А отделно себе си колко пъти сменям да не ви казвам като ме оповръща едно хубаво... Whistling

# 73
  • Мнения: 2 677
Задължително ги сменям всеки ден. А когато се нацапа, разбира се, че не го държа мръсен. Случвало се е и четири - пет пъти на ден да го преобличам.

# 74
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не по веднъж, по няколко пъти на ден се преобличаме!

# 75
  • Мнения: 5 103
Не по веднъж, по няколко пъти на ден се преобличаме!
И ние.

# 76
  • Мнения: 689
Да след всяко къпане. Като започне да лази и да се цапа повече сигурно ще се налага и по-често преобличане.

# 77
  • Мнения: 291
Според мен правилният въпрос по темата е: "За 24 часа КОЛКО ЧЕСТО сменяте дрехите на бебето?" newsm47

# 78
  • Мнения: 819
И до ден днешен и ги сменям всеки ден,рядко се случва една дрешка,имам предвид боди,да е два дни на нея.За горните дрешки-ако са наплескани,естествено!

# 79
  • Мнения: 385
След баня обличаме пижама,а сутрин на тоалета ги сменям Peace

И ние така Peace

# 80
  • Мнения: 2 956
Според зависи. Зимата като  сме си в къщи и не се цапа не ги сменям всеки ден- само бельото вечер  Naughty . Но сега е просто задължително даже и по два пъти ги сменяме. Като отидем на пясъчника и......направо сме за    bath 
Същата работа  ooooh!

# 81
  • Мнения: 27 524
Не съм къпала бебето си всяка вечер, това е неправилно.
Иначе след баня - да, сменям бодито задължително.
А по принцип - не, не му ги сменям всеки ден.

# 82
  • Мнения: 985
Не съм къпала бебето си всяка вечер, това е неправилно.
Иначе след баня - да, сменям бодито задължително.
А по принцип - не, не му ги сменям всеки ден.
PeaceГоре-долу същата работа ама я сменям почти всеки ден ако се е оповръщала.

# 83
  • Мнения: 664
Да. По-приятно ми е да знам, че е с чисти дрешки всеки ден. И тъй като мразя да пера често, купувам мноого дрехи, да има за смяна Laughing

# 84
  • Мнения: 209
Всеки ден сменям бодита,чорапки и дрешките с които е стояло бебето в къщи.Пижамката сменям през 2 вечери

# 85
  • Мнения: 5 140
Бельото го сменям всяка вечер след баня.Дрехите, ако по чудо са се запазили чисти ги сменям  през два дни.

По същия ден процедирахме и ние.

# 86
  • Мнения: 1 975
Къпя я всеки ден и сменям дрешките от-до Peace

# 87
  • Мнения: 3 695
Сменям ги всеки ден, вечер след банята.

# 88
  • София
  • Мнения: 248
Всеки ден я къпя и сменям дрешките, като излизаме я преобличам пак, а също така и като повърне или е мокричка.

# 89
  • Мнения: 105
[Всеки ден я къпя. Дрешките също всеки ден сменям, понякога и по два пъти, често ми се случва памперса да изпусне и тогава пак сменям дрешките.

# 90
  • Мнения: 903
И аз сменям на Иванна всеки ден дрехите, даже по - някога и по 2- 3 пъти зависи в какво състояние са след ядене Simple Smile

# 91
  • Мнения: 743
Долните всеки ден,горните когато са напишкани,наакани или просто изпотени и мръсни. Peace

# 92
  • Мнения: 639
Бодито /бельо/ сменям вечер след баня. Когато е на разходка е с блузка и панталонче, а в къщи е с гащиризонче
и ние така

# 93
  • Мнения: 65
бельото го сменям вечер след баня и сутрин след тоалета
пижамата ако се запази чиста- на 2-3 дена, дрешките за през деня също на 1-2 дена Simple Smile

# 94
  • Мнения: 18
Всеки ден след като го изкъпем, въпреки че не са изцапани.

# 95
  • Мнения: 4 242
точно всяка вечер след баня сменях и аз

# 96
  • Мнения: 68
Всеки ден задължително, понякога и 2-3 пъти на ден

# 97
  • Мнения: 4 621
Всеки ден, а понякога и по два пъти, защото се цапа Peace

# 98
  • Мнения: 451
Вечер след баня задължително сменям бодито, с пижамите спи по 2 нощи. Дрехите за вкъщи ги сменям всеки ден, понякога на два- зависи. Тези, с които излиза на 2-3-4 обличания. Като цяло Реа е доста чиста, не повръща, не се лигави много (макар, че зъбите тръгнаха), съвсем рядко се оаква- ако може така да се каже, и все още не пълзи. Следователно ми се вижда ненужно постоянно да я преобличам или пък да пера всеки ден Mr. Green

# 99
  • Мнения: 6 164
Минумум 1 път на ден. На вашата възраст редовно се оповръщваше, та го сменях и по повече пъти.

# 100
  • Мнения: 6 472
До като бяха бебета, сменях доста повече от веднъж на ден. Сега съм се ограничила с по- да пъти на ден - за разходка и за в къщи

# 101
Сменях задължително бодито всяка вечер след баня.
Отгоре слагах пижама, а дрехите за през деня- всеки ден,
по някога се е налаголо и по няколко пъти на ден  Grinning

# 102
  • Мнения: 888
всеки божи ден и на двете сменям дрешките Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 5 079
Задължително, много се цапа, хем още не ходим, но е немислимо да го облеча на другия ден в същите дрехи. Sick

# 104
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Всеки ден ги сменям, да. Понякога ги сменям и по няколко пъти на ден, ако има аварийни ситуации  Mr. Green

# 105
  • Мнения: 204
Бельото го сменям всяка вечер след баня.Дрехите, ако по чудо са се запазили чисти ги сменям  през два дни.

И аз така. Но чудото при моята се случва все по- рядко и по- рядко  Mr. Green Дори е чудо, ако я преоблека само веднъж на ден  Whistling Не знам... само аз ли си отглеждам прасе?!

Не само ти Simple Smile Голямата сменя по 2-3 чифта дрехи почивните дни. А дневничт тоалет от училище да не казвам в какво състояние се прибира  #Crazy
Малката засега само вечер след баня и сутрин с дрешки за разходка Simple Smile Но... още е много малка Simple Smile

# 106
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Задължително след всяка баня, а понякога и през деня когато повърне и се намокри

# 107
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Определено ги сменям всеки път след баня. Ако имаме някакви инциденти съответно и през деня.
Сега вече сме по-големи и сменям само бодито.

# 108
  • Мнения: 256
Денем ако се наложи сменям и по два пъти. Пижамата всяка вечер и до ден днешен.
И ние сме така Peace

# 109
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз ги сменям понякога и по три пъти на ден.
Не се карам на детето си, когато излезем и се изцапа, падне някъде, набута се в някъква кал(странно ми е как си намира, особено, ако не е валяло от седмица да кажем newsm78), омаже се с храна или пък си изтрие пръстчетата в дрешките, след като си е намерил нещо мръсно в двора ни да кажем.Чудя се на майки, които се карат на децата си затова, че са седнали в пясъка или са паднали и са се изцапали,чли са сладолед и изглеждат все едно са се къпали в сладолед...толкова ли е трудно да се пусне пералнята, че трябва да се посяга на детската усмивка заради няколко петна?

# 110
  • София
  • Мнения: 3 064
Не, още не се цапа. Той моят и не повръща. Ако има пуснал памперс, но и това рядко се случва. Два-три дни си ги носи, връхните, и повече - якета и дънки. Като почне да лази, разбира се, ще се налага. Ако няма нужда, защо да ги сменям? Единствено за кеф, ако има нови дрешки Mr. Green

# 111
  • Мнения: 245
След къпане слагам пижамка,а сутринта чисти дрешки и така всеки ден Peace

Общи условия

Активация на акаунт