Всеки ден ли сменяте дрехите на бебето?

  • 7 064
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Здравейте мами.
Сменям дрехите на Калоян всяка вечер след баня.
А вие как процедирате?

# 1
  • Мнения: 4 111
И аз ги сменям всяка вечер след баня.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 500
Всеки ден или всяка вечер след баня е въпроса? Уточни се.
Сменям дрехите през деня като се изцапат или по преценка, защото тя вече пълзи, играе, ходи, пипа.
Вечер след баня й обличам пижама, която сменям на 2 дни.
Когато беше на 2 месеца съм й сменяла дрехите по преценка.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Бельото го сменям всяка вечер след баня.Дрехите, ако по чудо са се запазили чисти ги сменям  през два дни.

# 4
  • София
  • Мнения: 978
Бодито /бельо/ сменям вечер след баня. Когато е на разходка е с блузка и панталонче, а в къщи е с гащиризонче

# 5
  • Мнения: 576
Дрехите и аз ги сменям всяка вечер след баня! Е, ако през деня се изцапа, пак ги сменям! wash hang prostor

# 6
  • Мнения: 2 657
като бебе му ги сменах ве4ер след бана или ако се изцапа с нещо пак сменях...
Сега ги сменям на ден по няколко пъти Peace

# 7
  • Мнения: 1 101
Всяка вечер задължително.

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
След баня обличаме пижама,а сутрин на тоалета ги сменям Peace

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Бельото го сменям всяка вечер след баня.Дрехите, ако по чудо са се запазили чисти ги сменям  през два дни.

И аз така. Но чудото при моята се случва все по- рядко и по- рядко  Mr. Green Дори е чудо, ако я преоблека само веднъж на ден  Whistling Не знам... само аз ли си отглеждам прасе?!

# 10
  • Мнения: 7 723
Сменях задължително бодито всяка вечер след баня.
Отгоре слагах пижама, а дрехите за през деня- всеки ден,
по някога се е налаголо и по няколко пъти на ден  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 371
Всеки ден, не само по веднъж. по няколко пъти ми се е случвало (ако повръща, лигави и т.н.), но никога не съм оставяла бебчето с дрехи от предишния ден, колкото и чисти да изглеждат дрехите  Stop. Това е недопустимо. защо изобщо се задава такъв въпрос.  newsm78

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Всеки ден, не само по веднъж. по няколко пъти ми се е случвало (ако повръща, лигави и т.н.), но никога не съм оставяла бебчето с дрехи от предишния ден, колкото и чисти да изглеждат дрехите  Stop. Това е недопустимо. защо изобщо се задава такъв въпрос.  newsm78

Е, хайде, чак недопустимо  Crazy Ако е бебе на 2-3-4-5 месеца, което по цял ден лежи, не повръща, не се цапа по никакъв начин, голЕм праз, че ще му облека същите горни дрешки на другия ден  ooooh!  Tired Понякога направо  #Crazy

# 13
  • Мнения: 11 003
След баня сменям долните дрешки. Ако горните са чисти, кара с тях 2 дена. Като тръгнем по разходки, ще сменям и домашните дрехи и дрехите за излизане.

# 14
  • Мнения: 1 555
Точно като при вас, когато беше малък, а сега дори по няколко пъти на ден, но то си има и причини  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт