L-карнетин

  • 2 927
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Мили мами,

предполагам доста от Вас са приемали L-карнетин.  Аз също го приемам половин час преди да започна тренировка. Но онзи ден едно от момичетата сподели, че трябва да се взима по няколко пъти дневно /в т.ч. и преди лягане/. Така ефекта бил много по-добър !
Споделете Вашия опит и ако е така да не губя време !
/Карнетина, който вземам е на някаква българска фирма, от фитнеса ми го продадоха. Момичето сподели, че трябва да е американски продукт, да не рискувам с този. Но аз вече изпих 1 опаковка. Да го сменя ли ?/

# 1
  • Мнения: 231
Аз също пия тези хапове  Grinning от скоро,така както и ти ги пиеш,30 мин.преди тренировка по 1000мг.Така ме посъветваха,понеже вълшебното хапче дава много енергия и сили за по дълго трениране с крос тренажора,пътеката и т.н. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 6 958
Моя е български на Биогейм, пия 1000 мг. само и единствено 30-40 минути преди тренировка и в самите дни на тренировка... Пия го от месеци и това е най-правилния прием за мен  Peace Останалото е яко ''предозирване'' според мен, макар че то няма как да се предозираш от това, но става доста хап за организма вече...  Peace

# 3
първо се пише карнИтин, а не карнЕтин..дори името от опаковката не си преписала правилно. Аз го пия 2 преди тренировка и 2 след вечеря. Наистина имаше ефект. Предполагам, че този който са ти продали във фитнеса е българския на Нутрим - бяла кутийка с жълт етикет. Aз също ползвах него и имаше ефект!

Miranda_rs, ти хубаво го пиеш от месеци, но спирай за 10-15 дена за да не привикне организма към него, тогава няма смисъл от всичкото това пиене Simple Smile

# 4
  • Мнения: 151
L-KARNITINE е на фирма ЕТ "НИКИ-Николета Гайтанджиева" - гр. Пазарджик
Моля, да ме извините за правописната грешка.

# 5
  • Мнения: 6 958
Miranda_rs, ти хубаво го пиеш от месеци, но спирай за 10-15 дена за да не привикне организма към него, тогава няма смисъл от всичкото това пиене Simple Smile

Това го знам, мерси  Peace Спирам си го... даже в момента не го пия... Още не съм го подновила...  Peace

# 6
  • Мнения: 6 958
L-KARNITINE е на фирма ЕТ "НИКИ-Николета Гайтанджиева" - гр. Пазарджик
Моля, да ме извините за правописната грешка.

Този не съм го чувала  newsm78 А за правописната грешка на всеки се случва  Hug Hug Hug

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
При положение,че се пие И ЗА  ЕНЕРГИЯ ,защо вечер преди лягане?Тогава нали организма е в покой? newsm78

# 8
  • Мнения: 6 958
При положение,че се пие И ЗА  ЕНЕРГИЯ ,защо вечер преди лягане?Тогава нали организма е в покой? newsm78

Аз да кажа, че ако го пия вечер преди лягане при мене той действа като Виагра,  Joy hahaha Joy за другите незнам... Не е подходящо да се пие преди лягане  Naughty

# 9
  • Мнения: 797
Ако искаш ефекта да настъпи по-бързо,и си все още в начален стадий на "отсвинване" Simple Smile- препоръчително е в дните на тренировка да се пие преди и след тренировката,и  преди лягане;когато не тренираш една таблетка сутрин и една вечер. Препоръчва се американскията Л-Карнитин,защото е по-чист,в смисъл че ако е напр.1000мг наистина е 1000,докато за българските се знае ,че доста ментят относно това колко наистина мг е активното вещество-примерно пише 750,а всъщност отговаря на 500мг американски.Така ,че по-добре следващият път си вземи американски(най-добре течен),че и без това е на същите пари като българския  Wink

# 10
  • Мнения: 498
Пречи ли на кърменето?Не съм си го купувала и незнам... Crazy

# 11
  • Мнения: 916
Препоръчайте ми течен л-карнитин на американска фирма.
Мерси!  bouquet

# 12
И аз го пия от скоро преди разходка с малкия но по 1- 2хапчета ,защото си мисля че ми ставо лошо от него.Възможнж ли е? newsm12

# 13
  • Мнения: 6 243
Пречи ли на кърменето?Не съм си го купувала и незнам... Crazy
Няма да намали лактацията, ако за това питаш. Но пък няма категорични изследвания, че е безвреден за бебето. А л-карнитинът преминава през кърмата. Заради това препоръките са да не се приема от кърмачки.

Е, ако детето ти е на 3 години, като моето, вероятно не е толкова фатално... ама колко тригодишни кърмачета с трениращи майки щъкат наоколо  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 678
Американски?
Кой знае в кой гараж в Турско ги правят!
Препоръчвам на Nutrim България
http://www.nutrim-bg.com/

И все пак препоръчвам ЛИПОЗАН
В него има и карнитин ,
но и много други полезни сеставки
И най-важното-може да се пие постоянно newsm68

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 20:15 от Поци

Общи условия

Активация на акаунт