Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 1 364 отговора

Анкета

На кого бихте дали наградата в този момент?

(Гласуването приключено: пт, 20 апр 2007, 19:11)
Въведи твоя глас

Нова тема   Hug

http://www.bigbrother.bg/

Кратки репортажи от изминалите дни

Катето и Винетка се сдобриха и сега на по чашка ракия плюят дружно Албена Вулева.

В момента атмосферата наистина е много задушевна. Деси и Венета готвят в кухнята и си приказват все едно нищо не е било, а Тишо се подмята около тях с прословутата си червена тениска. Сигурно иска да рекламира сайта, който е написан на нея.

Азис е при Крум Савов и каза "ИЗЛЕЗНАХ ЗАЩОТО ЩЯХ ДА Я ПРЕБИЯ ТАЯ ЖЕНА" ..

Следващия гост футболист от Левски /французин/ на въпроса гледа ли Вип Брадър отговори "И аз като всичките хора мразим оная змия Венета/

« Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 19:06 от L е о »
Цитирай

In pursuit of magic...

А анкетка няма ли? Wink
Цитирай

Abu Dhabi

в крайна сметка Христина сама ли спря да реве или Здравко я успокои?
Цитирай

Варна

Хайде записвам се. Без вас за къде съм  Hug
Цитирай

Варна

Може ли една анкета как ще се отрази ВИП-а на рейтинга на "Горещо"?
Защото аз все пак си мисля, че ще бъде по-гледаемо. поне първите 3-4 пъти.
И аз не съм убедена, че Горещо ще се срине моментално. Мисля, че за известно време ще вдигне РЕЙТИНГ /амин!/. Но едва ли ще е за дълго. Коментирахме го в някоя от предните теми.
За Винетка не бера грижа. Дори да спрат Горещо, сигурна съм, че ще има много предложения за работа.
Цитирай

Така е.
Цитирай

ooooh! мали, тая ристана нещо не е у ред  Whistling
ама как се издигнах у погледа на МЪЖА МИ  Peace  bowuu  снощи ми разправя, че ако тва му влезне у къщата ще му извие хранопровода  35 35 35 което аз приех като косвен комплимент (щото моят хранопровод още действа)  Thinking
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

Разбира се , че в началото рейтинга и ще скочи, за после незнам. Все пак и лошата реклама си е пак...рИкламаааа Mr. Green
Аз пък много се дразня на Деса, незнам що Crossing Arms
Цитирай

...ама как се издигнах у погледа на МЪЖА МИ...
                 hahaha... Много ми хареса!
Цитирай

Шотландия

На мен пък ми се вижда разбираемо защо Ристана мрънка на мъжа си... Опазил ви господ да мислите, че го одобрявам, ама горката не получава достатъчно внимание (което си е енергия) от никого, а на Мравко разчита най-много, щото все пак се ожени преди дни за нея.... Тя се чувства иначе доста изолирана от другите, само с ВИнетка могат да си мрънкат, щото са на един акъл май, ама оная не е точно типът, дето ще те разтуши, като ти е тежко, тя гледа тя да си излее злобата, дето я души отвътре и да поизсмуче малко положителна енергия от другите - та какво да прави Ристана, горката, като не е научена на нищо повече - търси си вниманието от "законния съпруг". Ама и той като е свикнал да получава повече внимание от жените, отколкото да дава...  и ето го конфликта готов...
Цитирай

ЯМБОЛ

Те явно са на принципа на борците-Раната прай борбата...
Цитирай

Варна

На мен пък ми се вижда разбираемо защо Ристана мрънка на мъжа си... Опазил ви господ да мислите, че го одобрявам, ама горката не получава достатъчно внимание (което си е енергия) от никого, а на Мравко разчита най-много, щото все пак се ожени преди дни за нея.... Тя се чувства иначе доста изолирана от другите, само с ВИнетка могат да си мрънкат, щото са на един акъл май, ама оная не е точно типът, дето ще те разтуши, като ти е тежко, тя гледа тя да си излее злобата, дето я души отвътре и да поизсмуче малко положителна енергия от другите - та какво да прави Ристана, горката, като не е научена на нищо повече - търси си вниманието от "законния съпруг". Ама и той като е свикнал да получава повече внимание от жените, отколкото да дава...  и ето го конфликта готов...
разбирам я, но само ако не знаеше какъв е, а тя много добре го знаеше, знаела го е още преди да забременее що за стока е
Цитирай

някъде там

Венета току що каза,че утре ще изхвърчи с 200 от къщата 35
Цитирай

пък на мен ми се чу,че каза, че Деси ще изхвърчи  newsm78
некой ще вземе ли отношение  Thinking
Цитирай

Варна

пък на мен ми се чу,че каза, че Деси ще изхвърчи  newsm78
некой ще вземе ли отношение  Thinking
За себе си каза
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 1 364 отговора