VIP Brother 2 - 9

  • 36 352
  • 1 364
  •   1
Отговори

Анкета

На кого бихте дали наградата в този момент?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 20 апр 2007, 19:11

# 45
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
След филма е ....

# 46
  • Мнения: 1 669

А филмът в колко ще свърши? Извинявайте, но не следя нашата телевизия и не й знам разписанието...

# 47
  • Мнения: 4 053
в 23 часа

# 48
  • Мнения: 13 512
Цитат
ако от СИА бяха нарочили Венета за победител, въобще нямаше да я дават в такава светлина.
А те постоянно дават нея как бълва, че и коментарът, който тече, е против нея.
това ще накара хората да сласуват против нея и пак означава интерес - много ,много смс-и.

# 49
# 50
  • Мнения: 13 512


Това е просто такъв тип мъже... по морето ги има доста. Хем са семейни, уж се водят, че се грижат за семействата си, в смисъл че осигуряват достатъчно пари, а иначе кръшкат, като им падне. Доста различен морал от този във вътрешността, но... така е. Жените също са така, между впрочем.
Хахаха, това е интересна статистика. А от какво така? От влажния въздух? Или може би от морскя бриз  Laughing
какво толкова ти е смешно? Имаше официална статистика,че женитее по българското черноморие изневеряват повече от мъжете.

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
абе, аз познавам и такива, дето са далечко от морето, ама нямат стигане Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 839

какво толкова ти е смешно? Имаше официална статистика,че женитее по българското черноморие изневеряват повече от мъжете.
Нищо чудно ... това е тотално отсъствие на дисциплина!

# 53
  • Мнения: 13 512
абе, аз познавам и такива, дето са далечко от морето, ама нямат стигане Simple Smile
те са учили от учебниците на морските учителки и са ги надминали- евала:-)

и аз да не почвам сега като венета Райкова да казвам за коя варненка тук какво знам, че моята информация не е от жълтите вестници, а от жълтите павета:-)

# 54
  • Мнения: 7 186
ХапнАха, пийнАха тая вечер, укротиха опърничавата Венета и темата утихна Laughing Утре като излезе за какво ще си говорим newsm78 така си свикнах с нея Laughing

# 55
  • Мнения: 5 462
абе, аз познавам и такива, дето са далечко от морето, ама нямат стигане Simple Smile
те са учили от учебниците на морските учителки и са ги надминали- евала:-)

и аз да не почвам сега като венета Райкова да казвам за коя варненка тук какво знам, че моята информация не е от жълтите вестници, а от жълтите павета:-)
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 4 370
Днес ВБ от колко часа е?

# 57
  • Мнения: 4 370
ААА сега видях че сте писали по горе
Мерси!

# 58
  • София
  • Мнения: 4 423
много ми е скучно така без Азо.. Confused

# 59
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Да взема да се запиша, че да следа интригата в темичката, то сякаш тук ми е по-интересно и от самия ВИП  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт