Мигане - много съм притеснена

  • 4 157
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Да докладвам накратко какво ни каза днес очната лекарка. Направи й всички всевъзможни тестове и каза ,че няма проблем със зрението. Всичко е от психиката, каза че наистина много често децата си намират някакъв начин да им се обърне повече внимание.
Другото ,което държах да ви кажа е, че лекарката каза, че на 3 и на 5 годинки е желателно да се прави профилактичен преглед, преди ги правели задължително, но сега който искал, който се сетел, на когото са му казали. Аз съм много доволна, че отидох за мое успокоение, защото досега наистина не бяхме ходили на очен  Embarassed. Ама и тези лични защо не ни казват поне ,че е желателно дори и да не ни дават направления  Confused

# 16
  • Мнения: 2 751
Лиорена, сподели при коя д-рка ходите във Вита?

# 17
  • Мнения: 4 053
Да докладвам накратко........

браво,радвам се,че всичко е ОК  Hug

# 18
  • Мнения: 1 237
Радвам се,че всичко е наред,но да споделя,че като бях малка аз също го правех това с мигането.После отшумя,явно е било нещо временно.

# 19
  • Мнения: 3 116
Лиорена, сподели при коя д-рка ходите във Вита?

Предполагам д-р Облашка  Peace

И аз водих малката при нея, много съм доволна  Hug

# 20
  • Мнения: 261
За такова мигане не бях чувала,но мога да ви препоръчам д-р Топов .Работи в Майчин дом ,но има и частен кабинет.Колега е на моя приятелка,която работи там при недоносените бебенца.
Тя ми казва,че спасява зрението им ,когато другите не дават никаква надежда.Затова моите деца ги водих вече два пъти при него и му имам доверие.

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Лиорена, сподели при коя д-рка ходите във Вита?

Предполагам д-р Облашка  Peace

И аз водих малката при нея, много съм доволна  Hug

Абсолютно Peace

# 22
  • Мнения: 4 053
За такова мигане не бях чувала,но мога да ви препоръчам д-р Топов .Работи в Майчин дом ,но има и частен кабинет.Колега е на моя приятелка,която работи там при недоносените бебенца.
Тя ми казва,че спасява зрението им ,когато другите не дават никаква надежда.Затова моите деца ги водих вече два пъти при него и му имам доверие.

д-р Топов работи в Медицинска Академия  Wink

# 23
  • Мнения: 261
Да.Права си.Ама  се грижи и за недоносените от Майчин дом. Hug

# 24
  • Мнения: 4 053
Да.Права си.Ама  се грижи и за недоносените от Майчин дом. Hug

може,може,но постоянната му рабора е в МА,и там най лесно може да се намери до обяд,
иначе в часният му кабинет  Hug

# 25
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
преди години моя син имаше такъв проблем-100 на 100 причината не е в очите-консултирах се с приятелка-невроог и тя ме посъветва да осигуря известно време на детето например само у дома или при баба и дядо-там, където се чувства добре-нещата се оправиха от самосебе си.нямаш повод за притеснение

# 26
  • Мнения: 3 146
Темата ме подсети, че не съм водила сина си на очен профилактичен преглед, а вече е на 3г. Бихте ли препоръчали лекар в София, може и на лични.
Никога не съм водила Калоян на очен профилактичен преглед, никой никога не ми е казвал, че трябва  newsm78
И аз.

Общи условия

Активация на акаунт