Клуб на многодетните родители - Пълна къща (5)

  • 10 263
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 433
ами ...несмея да обещая...ама ако Галин ми даде свободен ден...мога да хвана автобусчето и да дойда при Марта. Hug но трябват нЕколко дни "обработка" Mr. Green

# 301
  • Мнения: 1 470
    Ако още не сте пуснали новата тема,За предаването на Вачкова,можеу и аз да се опитам да дойда,като борче в публиката...Ще се крепим взаимно с Цоцоланка и Кабо Алма...
   Теди,наблегнах точно на валчерите,но явно само аз така си мисля...Ако искаш тези дни по скайпа да дооточним нещата и да ги пуснем на ново...Но този път ти ще пишеш,че аз с моите грешки привличам основно опоненти,като им давам и повод...
   А за това със Горчиво,още съм в преговори със силната част...Пък и зъбчето ме притеснява малко,дали ще може да го скрият и този път?!Трябва да ги оправя,ама кое по напред?!

# 302
  • Мнения: 1 470
ами ...несмея да обещая...ама ако Галин ми даде свободен ден...мога да хвана автобусчето и да дойда при Марта. Hug но трябват нЕколко дни "обработка" Mr. Green
   Супер!!!Както казва Кобо Алма,много сме-силни сме!!!

# 303
  • Мнения: 2 433
Еййййй шапчице...не се притеснявай за зъбчето. Моето от малка е така - и аз имах комплекси...ама като се видях на снимките и не ми направи впечатление!!!да ти кажа излъжването е важно. Пък ние сме си лъчезарни!!! Heart Eyes няма да се даваме!!! Суетата при нас не е на мода! Mr. GreenЗаписмай се смело - няма да съжаляваш. За мен това беше нещо ново, различно и неописуемо. !!!!

# 304
  • Мнения: 11 607
Мами, погледнете ТУК ако желаете и отговорете......

И пак ли купон в четвъртък се заформя..... newsm78

# 305

Общи условия

Активация на акаунт