Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На квартира сме и в апартамента има едни супер малки летящо-лазещи, твърди, гадни буболечки  Sick
Не знам с какво да напръскаме, за да ги уморим, че ме е страх -  бебка бута навсякъде с проходилката и да не направим някоя беля  Sad
А трябва да ги изчистим, че щъкат навсякъде  Mad

Моля, ви помагайте  Praynig
Цитирай
Туй ми прилича по описание на жътварки,но не е ли рано за тях?
Цитирай

Проучете от къде влизат - от канализацията, през прозорците... ако е от канала - ръгайте белина, гранули...
Цитирай

Ми тез дето преди време срещах у нас ... Crazy бяха май точно такива ...дребни и твърдички едни такива..летящи.
Сега нямаме ...слад като пръсках за хлебарки и тез птици изчезнаха заедно с хлебарките. Crossing Arms

Пръсках с този препарат

Цитирай

Дими, ще го видим освен твоя препарат и ще нацъскаме навсякъде. Направо не мога да изтърпя тоя ужас  Mad

мария-мирела, не ги знам какви са, но са отвратителни и явно им е сезона, защото до сега ги нямаше в такова изобилие   #Crazy
И явно идват някъде от дупките в панелките  #Cussing out
Цитирай

...
И явно идват някъде от дупките в панелките  #Cussing out

Sick
Ужас!
Цитирай

Миналата година ни нападнаха молци. Изобщо не можах да разбера от къде се появиха гадовете и съответно пръскането не беше кой знае колко ефикасно. Мъжът ми купи от едно магазинче за домашни потреби някаква отрова, която е под формата на пластмасова решетка, около 10 на 20 сантиметра, която е напоена с отрова против насекоми. Слага се на високо. Аз я сложих върху един шкаф във кухнята и на другия ден вече нямаше молци. Предполагам, че ще действа добре против всякакви летящи гадини. За съжаление не помня как точно се казваше отровата, но можеш да попиташ някъде, много ефикасно.
Цитирай

Фукла, благодаря ти  Hug Но дали е безопазно за бебка, че много се притеснявам да не диша отрови  Rolling Eyes
Цитирай

Дими, ще го видим освен твоя препарат и ще нацъскаме навсякъде. Направо не мога да изтърпя тоя ужас  Mad

val_stef ,когато в къщи пръскахме ...се изнесохме за един ден....
А по принцип препарата не изобщо скъп ,но пък за моите модели Mr. Green в къщи е ефикасен.
Цитирай

в зоната на здрача

"Райд"-изтребва ги до крак Mr. Green.
Той милия ме е спасявал от всякакви пълзящи и летящи гадинки,напръсквам и излизам за два часа с децата и готово.Успех.
Цитирай

Бургас

Извинявам се, че ще използвам темата, но нещо против нашествие на мравки да знаете?
Цитирай

Фукла, благодаря ти  Hug Но дали е безопазно за бебка, че много се притеснявам да не диша отрови  Rolling Eyes

Първият ден мирише сравнително силно, така че е добре да го сложиш в стая, в която не е бебето, аз го сложих в кухнята, на високо, и да проветряваш. След това няма проблеми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.