Кажете нещо което НАИСТИНА действа???

  • 1 807
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Преди 12 дни родих моя прекрасен син Grinning, въстанових се сравнително бързо, корема ми почти се е прибрал благодарение на колани, обаче виж стриите......... Mr. Green и то имам само на дупето, никъде другаде. По време на бремеността се мазах с най - различни лосиони против стрии и сега незнам след като вече са се появили какво да ползвам. Споделете за нещо което сте ползвали и НАИСТИНА действа

# 1
  • Мнения: 1 877
Няма такова нещо...е,може да има някаква оперативна интервенция,която да помага,но не знам..

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
na Mustela kozmetikata e mnogo dobra i znam che ima i nqkakuv krem za strii no ne sum go polzvala obache drugite maiki mnogo go hvalqt dori sega i az smqtam da si vzema che i moeto dupe e  Embarassed  nacepeno zdravo ot gadnite strii #2gunfire

# 3
  • Мнения: 5 103
Вече появили се стрии , не могат да се махнат с крем Peace

# 4
  • varna
  • Мнения: 1 012
пилинг терапия-грийн пийл,излющват ти кожата-няколко пласта от нея,преди няколко години беше по 300лв серията,питай при добра козметичка

# 5
  • Мнения: 397
Няма такова чудо! Naughty

# 6
  • Мнения: 2 309
На мен пък ми помогнаха ампулите на Лиерак, но стриите ми бяха много малко и много фини, а не дълбоки, доста се заличиха.

# 7
  • Мнения: 4 784
Няма такова нещо. Аз толкова мазила съм измазала и нищо не е подействало.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
За съжаление няма такова чудодейно средство  Naughty Naughty Naughty- хирургична намеса, но не всеки път е удачно да се направи и се повлияват. Просто приеми, че ти е такава кожата и не си давай парите за "нови" мазила.

# 9
  • Мнения: 1 101
Вече появили се стрии , не могат да се махнат с крем Peace
Подкрепям  Peace

# 10
  • Мнения: 19 272
четох някъде че лазерна терапия помага за заличаване на стрии

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Няма такова нещо. Аз толкова мазила съм измазала и нищо не е подействало.

И аз  Tired

# 12
  • Мнения: 2 677
Определено наистина няма такова чудо, което със сигурност да ти подейства.
Пробвай с други козметични процедури, но и там няма гаранция.
Всичко си е до кожа.

# 13
  • Мнения: 431
Вече появили се стрии , не могат да се махнат с крем Peace
Нищо не помага след като вече ги има  Naughty   smile3521

# 14
  • Мнения: 742
Не вярвам да има такова мазило Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт