Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Бургас

Момичета, в 31 г.с съм и днес забелязах, че изпражненията ми са черни. Доста се стреснах, понеже не ми се струва че това е нормално. Лекарят ми не отговаря и затова реших да попитам тук. Знаете ли нещо по въпроса? Дали е от желязото, което приемам от няколко дни? Но пък днес за първи път ми се  случва това, не съм яла нищо от сорта на спанак и др. такива. Благодаря ви предварително!   bouquet
Цитирай

От желязото е ...не се притеснявай Hug
Цитирай

Карлово

споко от желязото е
Цитирай

И аz така се бях иzплаШила в началото, но е от желяzото.
Цитирай

София

От желязото е ...не се притеснявай Hug
Peace
Цитирай

софия

100 % е от желязото и аз бях така и си бях изкарала акъла , като го спреш ще си станат както обикновенно  Peace
Цитирай

Варна

Да, от желязото е 100%. Мен лекарката ме предупреди за този ефект като ми го изписа и затова бях подготвена.
Цитирай

Със сигурност е от желязото. Не се шашкай. И аз бях така, но докторът ми ме беше предупредил и за това запазих самообладание  Very Happy. Освен това друга реакция на организма може и да е запек - и това ми се случи от желязото  Blush
Цитирай
Не се притеснявай от желязото е.
Цитирай

Както са ти казали и другите момичета - от желязото е, не му се шашкай!  Peace
Цитирай

София

Да от желязото е,и аз като теб се бях шашнала и мамите тук ме успокоиха.
Цитирай

До парка

Peace
Цитирай

100 % е от желязото и аз бях така и си бях изкарала акъла , като го спреш ще си станат както обикновенно  Peace
  Smile
Цитирай

София

От желязото е, споко! Cool Имай предвид, че друг страничен ефект от желязото е разстройството Embarassed, да не се ошашкаш пак!  Laughing
Цитирай

Sofia

Не бери грижа, просто акаш пирони...  Laughing Нормално е. Ще продължи докато го приемаш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора