Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 324 отговора

София

Докъде свършва София и започват дивите провинции?
Дружба по-близо до Пазарзджик ли е отколкото до центъра.
Обеля и Овча купел 2 изобщо част от града ли са?
Цитирай

София

А какво значение има! Простаци живеят навсякъде по света.
Цитирай

под голямата лоза

Laughing Laughing Laughing
Цитирай

Шопия

ЗапИс.  Laughing Laughing Laughing

Преди време бях чела някъде как е планирано разрастването на София. Кои квартави за кого са били предназначени. Кои квартали са заселвани с чиновници, кои с работници. И как застрояването е вървяло от полите на Витоша към поляните.
« Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 12:02 от рони »
Цитирай

София

По презумпция в центъра живее интелигенцията, а в покрайнините преобладава битовата работническа простотия.
С горния израз не целя да обиждам, а давам често използвано определение за пример.
Цитирай

Ам...Сещам се за един приятел от Дружба 2, който казваше, че като построят Дружба 10, ще е с изглед към морето Mr. Green
Та в тоя смисъл...то и паметника Левски всъщност е бил край София...Ама сега е център Rolling Eyes
Цитирай

Аз не знам, а според теб как е?
Следващия път като отскачам до Пазарджик, ще засека дали е по-бързо, отколкото до центъра, в Дружба живея Smile
Цитирай

София

Ще следя темата !!!
Няма да се мине без раздори пак !
 Laughing Laughing Laughing
Цитирай

под голямата лоза

По презумпция в центъра живее интелигенцията, а в покрайнините преобладава битовата работническа простотия.
.....

Имам честта да живея сред "интелегенцията".....   ooooh!
Умишлено думата е в кавички.....  Crazy
Цитирай

Cофия

Ам...Сещам се за един приятел от Дружба 2, който казваше, че като построят Дружба 10, ще е с изглед към морето Mr. Green
35 35 35 35 35
Цитирай

София

Дружба 2 вече мина зад табелката на София
Имам познат от Пазарджик, който стига до центъра на София, за почти същото време, което им отнема и на дружбенци.

Но Обеля е по-зле.
Цитирай

Следващия път като отскачам до Пазарджик, ще засека дали е по-бързо, отколкото до центъра, в Дружба живея Smile
Аз съм засичала - Студ. град - Княжево през центъра, щото нямам кола за околовръстното - точно толкова време, колкото Централна Автогара София - Пловдив
Цитирай

София

Централна автогара - края на София = половината път от София до Троян.
Цитирай

Знаех си аз, че деградирам и пропадам в тъмните работнически среди....
Цитирай

Аз съм засичала - Студ. град - Княжево през центъра, щото нямам кола за околовръстното - точно толкова време, колкото Централна Автогара София - Пловдив
От Военна академия до Орлов мост не вярвам да са повече от 2 км, минавт се за около 30 минути с автобус или друго МПС.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 324 отговора