Рицарки на бялото кантарче - 16.04. - 22.04.

  • 23 274
  • 719
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 753
Да ви имам проблемите, отслабнали мискинки Mr. Green

Бети, честит рожден ден  smile3510 Много на патерица, но от сърце, да знаеш Laughing Жива, здрава, слабичка и красива  Peace И тази година студентка, догодина - майка Hug

Майче, Heart Eyes И не се прави на толкова желязна! От това, че все сме железни, са ни повечето проблеми! Така че, ако ще ти олекне и си готова да споделиш, казвай Hug Ако можем, ще помогнем, ако не - ще ти посъчувстваме! Пак е нещо!

Лу, добре дошла  Peace Значи викаш по немско добре хранят - за седмица - 3 килца newsm78 Няма да  ходя аз там Naughty Ама рецептата за сладкиша и аз я искам Blush Абе, пускай я направо тук, какво ще се хабиш на лични! То е ясно, че всички ще я искаме Mr. Green
Пък Асса и Хъфи да гледат в другата посока Laughing

За всички Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 8 348
тичам ама бавно, че ми се климбицка коремито

# 32
  • Мнения: 2 040
Тая снимка на мацката ме подсеща, че Вещи пак изчезна.
ВещиHug що те няма, изяде ли козунака
Да знаеш, че те дебна  smile3530
Липсваш ни   bouquet

И Бети днес я няма наистина  Rolling Eyes
Липсваш ни   bouquet
Цитат
Пък Асса и Хъфи да гледат в другата посока
  smile3544

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 15:57 от huffman

# 33
  • Мнения: 4 806
Пропуск, голям пропуск ...
Съни и Хъфи, честито ви намаление   bouquet

Птичке, ти само за да си поискаш рецептата ли влезе? подозирам аз такваз работа, казвай си  tooth 

Стомахът, моят приятел, нещо взе да си иска ... нещо за ядене. Кой с мен?

# 34
  • Мнения: 13 753
Тц Laughing
Всъщност дойдох да се жалвам, че положението с летните дрешки много зле  Sad  Едните широки, в другите не влизам Shocked И к'во да правя сега newsm78 Май широките ще ми бъде по-лесно да ги докарам тамън, отколкото тесните  Wink
Обаче като видях, че си хортувате за сладкишче, и забравих за какво съм тук Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 447
Майче, Heart Eyes И не се прави на толкова желязна! От това, че все сме железни, са ни повечето проблеми! Така че, ако ще ти олекне и си готова да споделиш, казвай Hug Ако можем, ще помогнем, ако не - ще ти посъчувстваме! Пак е нещо!
Аз пък съм от ревлите.
Наскоро, когато се бях ядосала за фактурата, нали ви споделих. Стана ми много мило, че ме успокоявахте, ама на всяко едно успокоение такъв рев му дръпвах, че ... мъжа ми се уплаши. Има неща, за които колкото пъти се сетя, толкова пъти рева. И всеки път ми е мъчно.
Всъщност съм от най-големите ревли.
Преди извесно време сестра ми я блъсна кола. Слава Богу, тя беше добре, но аз не бях явно, защото кой както ме попиташе и ..... трябваше да чака с часове, докато се успокоя. Най-неприятното беше, че се излагах пред докторите постоянно, които не можеха да разберат, защо в продължение на няколко дни аз не спирам да рева, пък сестра ми се подобрява.... Луда работа.
Това по повод споделянето. Трудно е да се говори за някои неща. Думите трудно пресъздават ситуацията, чувствата, ревът помага. Това си е мойто лекарство. Blush
Пиле, радвам се да те "видя".

# 36
  • Мнения: 4 806
Жалбата ти се приема - чукаш на отворена врата. Май всички я окъсахме по тази линия.

Обаче, в крайна сметка права съм - добре че те подсетих да помислиш за повода на твоето посещение.

Истината е, че плещя глупости, щото премного се радвам да те видя Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 956
Пропуск, голям пропуск ...
Съни и Хъфи, честито ви намаление   bouquet
Ми те като си траят и не казват...  Rolling Eyes  Laughing   bouquet  smile3501 и от мен  Hug

Стомахът, моят приятел, нещо взе да си иска ... нещо за ядене. Кой с мен?
Аз  bowuu отивам за няколко лешника  Mr. Green

Луз  Laughing Laughing Laughing моля ти се...как на мен ..ще ме караш да ти пускам снимка от преди забременяването...чак толко фибеста не съм била никога. Но мацката я сложих,щото има готин бедър.

Пиле   Hug

# 38
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Стомахът, моят приятел, нещо взе да си иска ... нещо за ядене. Кой с мен?

Тук съм!

Хапвам- 3 печени чушки и кисела краставица...

# 39
  • Мнения: 2 040
Цитат
Ми те като си траят и не казват...
Диче, аз понеже съм ви подгонила, пък вие зехте, че се амбицирахте.
Та затова така    tiptoe тихичко - готвя изненада в гръб  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 806
Таня, щом много и лесно плачеш, дълго ще живееш. Давай все така.
В много моменти ми се иска да си отпусна душата със сълзи, ама като не се получава... всичко вътре остава.
Най-мразя затиснати емоции. Това ме убива. Не ме прави по - силна. Така го усещам.  Mr. Green

А на "мълчаливите" - дружеско порицание. Като има такъв минус - фанфари трябва да тръбят, а не така - скришом...   bouquet

# 41
  • Мнения: 4 806
Хъфи, само да не настъпиш гуменката на някоя рицарка, че от много бързане... авария да не стане Simple Smile

в шестицата се очаква сериозна надпревара. Квалификационната граница "7" е премината и сега очакваме страстите да стигнат своя пик.

в седмицата има временен застой и ослушване

в осмицата тече яростно нахъсване и летящ старт за всички

в девятката със завидно постоянство се бележат успех след успех

...

 и така, кампанията "анти-грух" набира сила...

така е, който слуша хоризонт и си търси поводи за разсейване, плещи глупости...

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 16:21 от Асса

# 42
  • Мнения: 2 956
Хахахахахаха Ассе много ме разсмиваш днеска  Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 2 040
Ассе  smile3532
по хоризонт да няма футбол

# 44
  • Мнения: 1 531
момичета, колко сме в девятката? я дайте да се преброим? в тая група да вземат да се включат и тия дето още нямат девятка отпред, щото ни дишат във врата:).

Общи условия

Активация на акаунт