Орифлейм 8

  • 11 904
  • 292
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 694
Хем запис, хем да благодаря на Теди за отзивчивостта.Теди-няма нужда-просто исках да препоръчам на клиентка, но щом казваш, че Витамин С серията ще помогне, ще ти се доверя Peace

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 23:56 от lidiana

# 2
  • Мнения: 9 095
айде хоооооп в новата тема Party

# 3
Какво ще кажете за Керастасе?

# 4
  • Мнения: 9 095
Какво ще кажете за Керастасе?

 Joy тук обсъждаме марката Орифлейм, събираме си се консултантки и помагаме на клиенти или една на друга кой с каквото може, но Керастасе не бяхме говорили, нямам  наблюдения Peace

# 5
  • Мнения: 2 726
Супер,имаме си нова тема Grinning

# 6
  • Мнения: 9 095
е, може ли се ние да останем назад Joy

# 7
  • Мнения: 9 095
извинявайте за офф-а, обаче забелязвам че по- рано в тези темички се включваха много хора, а сега май само ние сме си останали Thinking

# 8
  • Мнения: 2 323
 Laughing Aз редовно чета, но не ми оставате да кажа нищо  Laughing Винаги има отговор на въпросите Wink Hug

# 9
  • Мнения: 61
хей, здравейте и от мен. Виждам, че има доста хора от Варна и други градове ! Аз съм от Пловдив и също работя в Орифлейм. Може ли да споделите как работите, как развивате бизнеса си? Вие самите имате ли групи?
 ако искате можем да обменим опит.

# 10
  • Мнения: 35 950
хей, здравейте и от мен. Виждам, че има доста хора от Варна и други градове ! Аз съм от Пловдив и също работя в Орифлейм. Може ли да споделите как работите, как развивате бизнеса си? Вие самите имате ли групи?
 ако искате можем да обменим опит.

това го обсъждахме съвсем скоро, потърси в Орифлейм 6 или 7

# 11
  • Мнения: 3 782
хей, здравейте и от мен. Виждам, че има доста хора от Варна и други градове ! Аз съм от Пловдив и също работя в Орифлейм. Може ли да споделите как работите, как развивате бизнеса си? Вие самите имате ли групи?
 ако искате можем да обменим опит.
И аз да се запиша в новата тема.За развитието на бизнеса, Лоренция искам да ти кажа,че това зависи главно от теб.Ти сама трябва да прецениш какво искаш да постигнеш.Ако искаш не само да ползваш козметика,но и да печелиш е добре да развиваш и разрастваш своята група.Моята група е още млада и се състои от 8 човека, аз съм регистрирала 5 човека и те са регистрирали под себе си още трима.

# 12
  • Мнения: 61
Браво на теб, как записа 5 човека и колко време ти отне?
(името е лоницера:)-това е един храст с бели цветове- ухае много хубаво)

# 13
  • Мнения: 3 782
извинявай много, лоницера!Дано ми простиш.Как ги регистрирах ли? Ами да си призная беше ми трудно.Една от консултантките ми е братовчедка, тя се нави лесно.Но мога да ти каж, че е добре да пробваш следното говори на потенциалните консултанти за това какво искат да постигнат.Питай ги за цели те им, кажи им,че се печели и най-добре им дай сами да се уверят.Да прочетат наръчника на консултанта, дай им едни каталог с форма за заявка и така.отнема време и групата разраства бавно,но не е невъзможно. Аз съм регистрирана от ноември 2006 и съм на 6 %, така ми се иска да мина 9%, но имам търпение. Praynig

# 14
  • Мнения: 61
пожелавам ти го от сърце! На хората наистина не им се вярва, че тук се печели!Как върви кампанията при вас? Ние май очаквахме повече..

Общи условия

Активация на акаунт