Съпругът ми не прави секс с мен

  • 34 410
  • 90
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ МАЙКИ, МОЛЯ ДА СПОДЕЛИТЕ, АКО ИМАТЕ МОЯ ПРОБЛЕМ. СЛЕД РАЖДАНЕТО НА ВИКИ, МОЯТ МЪЖ Е ВСЕ ИЗМОРЕН. ИДВА СИ, ВЗЕМА ДУШ, ХАПВА И ЗАСПИВА. ПОНЯКОГА ГЛЕДА ТЕЛЕВИЗИЯ - ТОВА ГО РАЗТОВАРВАЛО. ПОЧТИ НЕ ГОВОРИ С МЕН. СЛЕД РАЖДАНЕТО СЪМ С 10КГ НАД НОРМАЛНОТО СИ ТЕГЛО-РЕШИХ, ЧЕ ТОВА Е ПРИЧИНАТА И ЗАПОЧНАХ ДА СЕ СТАРАЯ ПОВЕЧЕ ЗА НАЧИНА, ПО КОЙТО ИЗГЛЕЖДАМ. НЯМА ЕФЕКТ. СТРАХУВАМ СЕ, ЧЕ СКОРО ЩЕ МИ БЪДЕ ВСЕ ЕДНО!!!

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 02:24 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 345
ЗДРАВЕЙТЕ МАЙКИ, МОЛЯ ДА СПОДЕЛИТЕ, АКО ИМАТЕ МОЯ ПРОБЛЕМ. СЛЕД РАЖДАНЕТО НА ВИКИ, МОЯТ МЪЖ Е ВСЕ ИЗМОРЕН. ИДВА СИ, ВЗЕМА ДУШ, ХАПВА И ЗАСПИВА. ПОНЯКОГА ГЛЕДА ТЕЛЕВИЗИЯ - ТОВА ГО РАЗТОВАРВАЛО. ПОЧТИ НЕ ГОВОРИ С МЕН. СЛЕД РАЖДАНЕТО СЪМ С 10КГ НАД НОРМАЛНОТО СИ ТЕГЛО-РЕШИХ, ЧЕ ТОВА Е ПРИЧИНАТА И ЗАПОЧНАХ ДА СЕ СТАРАЯ ПОВЕЧЕ ЗА НАЧИНА, ПО КОЙТО ИЗГЛЕЖДАМ. НЯМА ЕФЕКТ. СТРАХУВАМ СЕ, ЧЕ СКОРО ЩЕ МИ БЪДЕ ВСЕ ЕДНО!!!
Ами ти защо не го попиташ защо се държи така пренебрежително с теб? Поговорете си и сигурно нещата ще се оправят. Не оставяй проблема да се задълбочава.
 А пък така като се замисля, може пък и да е уморен след появата на бебето. То мъжете са малко странни в това отношение понякога. Хем се радват хем ги е страх, а от какво и те не знаят.Успех Hug

# 2
Пробвах и с разговор-не става. Нали сте го чували онзи отговор: "Не идвай при мен с проблем-идвай с решение!" Вече си мисля, че трябва да пробвам с кавги и разправии и рев и сцени, за да ме чуе. Защото той уж слуша, ама не чува! И уж е изморен, пък има сили да кани в къщи приятели!!!

# 3
  • Мнения: 345
Ох........ мила, не занм какво да те посъветвам. Признавам, че не съм имала този проблем, но понякога и моят мъж е уморен и не е много много в настроение за "кекс".
 Аз тогава да те питам друго. А на детето обръща ли внимание? Отделя ли време за него?
 

# 4
  • Мнения: 656
Физическата умора наистина намалява желанието за секс.
Можеш да потърсиш варианти за съботно-неделни занимания по двойки, като детето е командировка при баби. Например масаж на гърба, после на лицето, минаваш на ушите, оттам се преместваш на гърдите и т.н. Човекът е съсипан от работа през седмицата и масажа отпуска  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 589
И аз искам да попитам нещо-колко време продължава това?
А скандали да вдигаш просто няма смисъл,не върши работа-от личен опит знам(макар при мен това да се случи преди 10 години...)Най-неподходящото нещо би било да започнете сега "на инат"...
 

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Пробвах и с разговор-не става. Нали сте го чували онзи отговор: "Не идвай при мен с проблем-идвай с решение!" Вече си мисля, че трябва да пробвам с кавги и разправии и рев и сцени, за да ме чуе. Защото той уж слуша, ама не чува! И уж е изморен, пък има сили да кани в къщи приятели!!!
Това няма да е цивилизовано,нито ще постигнеш нещо-най много да го отблъснеш повече. Grinning

# 7
  • Мнения: 3 423
Мъжът ти не прави секс и с мен.
Въпреки че свалих 10 кила.

Ай, не се връзвай толкова, вдигни
си малко носа, остави го да си гледа
ТВ, ти си намери други занимания.
Има си човекът грижи сигурно. Я в
работата, я се е влюбил, я парични,
може и той да е в шок, че вече твоето
внимание е не само за него. Спокойно.
Или ще се оправят, или няма да се оправят.

# 8
  • Мнения: 1 243
Мъжът ти не прави секс и с мен.
Въпреки че свалих 10 кила.

Ай, не се връзвай толкова, вдигни
си малко носа, остави го да си гледа
ТВ, ти си намери други занимания.
Има си човекът грижи сигурно. Я в
работата, я се е влюбил, я парични,
може и той да е в шок, че вече твоето
внимание е не само за него. Спокойно.
Или ще се оправят, или няма да се оправят.

Това си беше баш грубо! Sick

# 9
  • Мнения: 433
Около мен все чувам обратното - жените не искат да правят секс с мъжете си, особено раждали... И тогава гледам пък съсипани мъже, които въпреки всичко проявяват разбиране.

НО разбира се често срещно е и обратното. Наистина варианта е да поговорите - каква е причината...

# 10
  • Мнения: 4
Ати защо мълчиш?не си ли говорите?Кажи му че ти липсва!Бади по-агресивната емоционално !Дано всичко с вас е наред и не мисли за друга,защото това е вече лошо според мен!Успех в диалога и бади по-уверена !!!!  bouquet

# 11
  • Мнения: 416
Мъжът ти не прави секс и с мен.
Въпреки че свалих 10 кила.

Ай, не се връзвай толкова, вдигни
си малко носа, остави го да си гледа
ТВ, ти си намери други занимания.
Има си човекът грижи сигурно. Я в
работата, я се е влюбил, я парични,
може и той да е в шок, че вече твоето
внимание е не само за него. Спокойно.
Или ще се оправят, или няма да се оправят.

Това си беше баш грубо! Sick

Грубо ама си е точно така newsm10!Liska,четеш ми мислите newsm62 newsm62

# 12
  • Мнения: 1 843
Всъщност доста често повода е доста по-прозаичен: хормонални смущения.
Проблема е, че това е слабо засегната тема по принцип, а да намекнеш на един мъж, че по-ниското му либидо може да има основания от здравословен характер си е сложна задача...Едни хормонални изследвания и посещение при андролог, ако няма друга основателна причина, могат да дадат отговори на доста депресиращи ситуации.

# 13
  • Мнения: 2 427
Хей,Пепи М,не се тревожи толкова Wink.Възможно е наистина да е изморен и да се нуждае от спокойствие.А ти вглеждайки се прекалено в себе си да си намираш недостатъци и да мислиш че щом си качила 10 кг той не те намира за привлекателна.
Моят съвет към теб е просто да му дадеш време да осъзнае станалото,колкото и да ни е обидно на нас жените,колкото и да ни боли от последствията,за съжаление мъжете ни(на много от нас)след раждането на децата претърпяват огромен емоционален срив,може би защото за нас появата на детето не е толкова учудващо събитие,имайки се в предвид че сме биле едно цяло за 9 месеца.Дкато на мъжа му идва като гръм от ясно небе.Обикновено един мъж ,когато осъзнае появата на новият член на семейството се чувства прекалено отговорен и иплашен от отговорносите които като баща би трябвало да поеме.Най вероятно твоят яко се е стресирал и му идва в повече.Знам че е тъпо непрекъснато да ги извиняваме тези мъже,но явно е човещина един мъж да изпращи тотално след събитието.И аз като другите те съветвам да не ти пука.Най вече да не демонстрираш раздразнителност за това че ти отказва.Ако успэш да запазиш хладнокръвие и на свой ред да се правиш на сексуално незаинтересована от него,ще започне да го гложди въпроса"ама защо тя така,на мен какво ми има".Обаче паралелно с това се дръж мило и му обръщай внимание за останалото,че мъжете страдат и от ревност че някой е изместил първоначалният интерес и отдаденост засипваща тяхната особа,преди раждането на бебока.

# 14
  • Мнения: 985
 И моя беше така до скоро.Ама се пооправи.Сега правим секс почти всяка вечер.Не го знам,може пък до преди известно време да се е влюбил и сега да се е разлюбил Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт