Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора

София

Кой т'ва? Има ли такива хора/случаи?
Цитирай

До хладилника, който обичам

Майка ми.
Цитирай
Изтрил ти се е постингът - би ли добавила всичко отново защото това, което е останало от него не е кой знае колко обстойно.
Цитирай

Варна

Майка ми със сигурност,може би и мъжа ми щом е още с мен Smile
Цитирай

София

За мама е ясно, бре! Друг да се е излъгал или ти самата?
Цитирай

София

Изтрил ти се е постингът - би ли добавила всичко отново защото това, което е останало от него не е кой знае колко обстойно.

Аз, например съм твърде толерантна към някои несъвършенства на ценностната с-ма у някои хора от обкръжението ми.... Наивна ли съм? Глупава ли съм?
Цитирай

Варна

хабе, ясно било, знаЙш ли кви майки има  Crossing Arms

и аз на прима виста - майка ми (мъжО бяга по тъча отвреме навреме Rolling Eyes)

и още - незнам колко знаят всичко за мен, но двете ми деца (всяко според възрастта си) ме обичат горещо, безрезервно и на 100% Peace
Цитирай

Варна

майка ми ,баща ми, сестра ми, най-добрата ми приятелка, мъжО  Peace не мога да кажа,обаче кои е на първо, второ място и т.н. всички са равни  Peace Определено ме хвърлихте в размисъл обаче  newsm78 защото сме много сплотена рода и всичко се знае  Mr. Green и всички много се обичат  Love та от тази гледна точка, има още доста хора  Crossing Arms
Цитирай

Варна

майка ми ,баща ми, сестра ми, най-добрата ми приятелка, мъжО  Peace не мога да кажа,обаче кои е на първо, второ място и т.н. всички са равни  Peace Определено ме хвърлихте в размисъл обаче  newsm78 защото сме много сплотена рода и всичко се знае  Mr. Green и всички много се обичат  Love та от тази гледна точка, има още доста хора  Crossing Arms

Ти и най- добрата ти приятелка  Love /ако става дума наистина за всичко/!
Цитирай

Sofia

Единствено родителите обичат безрезервно.
Цитирай

WONDERLAND so far

Няма такъв.
Цитирай

Любимият ми мъж знае всичко за мен и все пак ме обича от цели 19 години, 15 от които като съпруг. Love
Цитирай

София

...който да знае всичко за теб ли?  newsm78
Цитирай

днес тук, утре там...

Да има такъв човек ,който знае всичко за мен , човек ,който нараних и въпреки това ме обича  Love
Цитирай

Знае, да.
Съжалявам за което обаче, защото има моменти в които ми натяква някои неща, които дори не са пряко свързани с него.
Като голяма грешка от моя страна отчитам факта да си казвам всичко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора