Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

Букурещ

Ами какво виждат очите ми #Crazy
Честито тогава! Smile
Цитирай

Sofia

Не ми се е привидяло значи ! Wink
Честито и от мен !
Здрави бебета да захранва новия форум ! Very Happy
Цитирай

Браво!
Така поне ще намалеят излишните дразги и караници  Smile
Цитирай

Пловдив

Лио, както винаги първа! Laughing  Ха, честито за новия форум!
Цитирай

София

Не без съжаление ви поздравявам за новия форум! Все пак на мен ми се щеше да си останем в един форум, само да сме малко по-толерантни, но не би...

Надявам се този форум да помага на мамите, които хранят изкуствено така, както форумът за кърмене помага на кърмещите!
Цитирай

гр. Пловдив

Ами честито и от мен!
Цитирай

Европа

Хайде честит нов форум! Ние сме на Аптамил 3 Laughing  Laughing  Very Happy
Цитирай

София

За това ли било преброяването на изкуствено хранещите мами...Ами, хайде, честито да ни е, ние сме на смесено хранене, така че се радвам да се присъединим.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Честито на отлюспените  Laughing ! Ей Ви свое местенце Wink.
Цитирай

Букурещ

Цитат на: StaM
Хайде честит нов форум! Ние сме на Аптамил 3 Laughing  Laughing  Very Happy

ауууу, по наше време още нямаше Аптамил3, и така и завършихме на 1г и 4мес с Аптамил2, ама съдба, още не го внасяха Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

София

И ние сме на Аптамил 1. Виви, няма ли да е по-лесно да прехвърлиш някои от темите за изкуственото хранене от стария форум тук?
Цитирай
Еми Честит нов форум, само дето сега ще трябва да се пишат по два пъти нещата за захранването щото голяма разлика няма.
Цитирай

София

Тюх... а честито! Тъкмо да не се дразним с майките с главно М, щото кърмят.
Да ви кажа под секрет, вчера гледах д-р Емилова по ТВ и каза, че още от ранно детство хората ги били орезилявали, щото рядко се кърмело вече, давало се ад. мляко, пък в него имало незнам си какво и оттам незнам си що..., та сме създавали добра основа на една купчина болести. Ама нейсе... много се отплеснах. Ще хвърляме по едно око и на този форум, айде Laughing
Цитирай

Варна

Честитоооо!
Цитирай

Варна

Честито и от мен!
Дано наистина престанат заяжданията и излишните спорове. Аз съм от майките, които много искаха да кърмят, имаха достатъчно кърма, но биваше и природата да им даде зърна с които да осъществят намеренията си- огромни ареоли и плоски зърна-мъчение месец и нещо с помпата /авент/, която направи от ареолите ми кървави рани и...ако знаете как ми олекна като разбрах, че детенце ще оцелее и без да го кърмя, и че всеки героизъм си има граници...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора