VIP Brother 2 - 10

  • 42 999
  • 1 372
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 6 167
И пигмей да е, все тая - има хотели 3 броя, може да си позволи да е всякакъв  Mr. Green

което не променя факта, че е рядко селски тип - освен, че е пигмей е мъжко шовинистично прасе. горката му жена.

# 1 366
  • Мнения: 5 468
Венета има много красиви очи.

# 1 367
# 1 368
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
И пигмей да е, все тая - има хотели 3 броя, може да си позволи да е всякакъв  Mr. Green
Цъфнал и вързал е Laughing,затова ли пак се включи в БИГ БРАДЪР? Мъжете със стабилно положение и авторитет ,които могат да си позволяват да са всякакви не участват  в подобни предавания. LaughingГолемия hahaha мъж от Приморско Joy Joy Joy

# 1 369
Знам, че има нова тема, ама само да кажа, че гласувах за Маги- не знам ама тоя жена има някакво супер готино извратено излъчване, което много ми харесва. А относно Деси - и преди съм казвала и сега ще кажа-асоциирам я с това:  Animal Cow

# 1 370
Така аз тука се чувствам малко като в небрано лозе, ама реших да се регна имено по повод тази тема.
Аз съм за Десислава и ще обясня защо.
Десислава е странна личност, не може да се каже, че е супер интелигентна, но ми харесва.Има някакво такова детско и невинно излъчване.Единствена тя не се е карала с никой и не е обиждала някой вътре.Не мисля, че събличането и я прави лека жена или както някой от вас са се изразили к ****.Просто не виждам никаква разлика от това вътре и това, което прави на вън - клиповете и, снима се в еротични списания.Така си е свикнала, факт е обаче, че колкото и да си показва гащите пее невероятно.Една успяла жена, която заслужава да спечели.

# 1 371
  • Мнения: 13 512
И пигмей да е, все тая - има хотели 3 броя, може да си позволи да е всякакъв  Mr. Green
е кога пък станаха 3! сигурно е с 20 стаи- големия хотел! Дрисльш-много насериозно се взе и той...ходи да става мезе в устите на хората. Това ли  му  е мъжкото?

# 1 372
  • Мнения: 636
И пигмей да е, все тая - има хотели 3 броя, може да си позволи да е всякакъв  Mr. Green
Цъфнал и вързал е Laughing,затова ли пак се включи в БИГ БРАДЪР? Мъжете със стабилно положение и авторитет ,които могат да си позволяват да са всякакви не участват  в подобни предавания. LaughingГолемия hahaha мъж от Приморско Joy Joy Joy

To по твоята логика и Данов е скъсан цървул щом е влязъл във ВБ hahaha

Общи условия

Активация на акаунт