VIP Brother 2 - 10

  • 43 003
  • 1 372
  •   1
Отговори
# 1 275
  • София
  • Мнения: 2 967
Един от двамата членове на младото семейство.

# 1 276
  • Мнения: 0
в петък ще изгоним Здравко няма да има удоволствието да бъде в тройката Laughing Laughing Laughing

# 1 277
  • Мнения: 7 186
Да не се окаже накрая, че Здравко и Христина играят театър /а всъщност са лудо влюбени Laughing/ и излезнат най- селските тарикати вътре? Thinking

# 1 278
  • Мнения: 250
Ами щом Христина излиза, значи на номинации са Катето и Здравко. И двамата не събират адмирации от народа (простите люде, които са виждали Кате на картички само-в това число и аз; и Здравко- морският гларус от изчезващ вид-а дано) Simple Smile))

# 1 279
  • София
  • Мнения: 2 967
Lady, не съм съгласна с теб. Едва ли са лудо влюбени.

# 1 280
  • Мнения: 275
Ами щом Христина излиза, значи на номинации са Катето и Здравко. И двамата не събират адмирации от народа (простите люде, които са виждали Кате на картички само-в това число и аз; и Здравко- морският гларус от изчезващ вид-а дано) Simple Smile))
Ти нещо си в заблуда .На номинации са Здравко и Деса.

Lady , и аз мисля, че тия двамата излязоха големи  образи-но нека.

# 1 281
  • Мнения: 250
Оффф, да бе, къде ми е....... . То хубаво е да ми дойде на време ама на. Simple Smile))))
Наистина се заблудих!

# 1 282
  • Мнения: 6 618
Здравко обича жена си!От това, което  видях тази вечр явно и двамата са наясно, че това е част от стратегия, която сигурно са обмислили преди да влязат.
Ще умра от кеф да видя как наистина Ката му рине боклуците след рождения ден и кърпи на поразия, а той се надсмива.
Да, бе затова си е живяла в Сливен.
Чудя ти се на какви неща се кефиш newsm78 лошо няма приятно забавление утре.

# 1 283
  • Мнения: 11 607
ВИП-ки, нещо пак ме няма във ВБ... Ще може ли някой да ме светне какво е станала в последно време там....(ако може от нета, а не от ТВ-него го гледах тази вечер и установих,че съм изпуснала нЕкои положения)...

Благодаря на добрата душа отговорила на поста ми....  bouquet

# 1 284
  • Мнения: 250
Това защото само Кате и Здравко започнаха да ме дразнят много.След като ме подсетихте, че живея в заблуда(поне през последните 30 мин), със сигурност мисля че Здравко ще изхвърчи в петък.А Катето ,ако е на номинации, ще е следващата изгонена от къщата.

# 1 285
  • Мнения: 2 120
Аз уж само чета, но не се стърпях и ще си кажа и аз `компетентното мнение`.
Та за Катя Евро-на нейна възраст е и Аня Пенчева, ама вижте каква е хубава. За ролите-когато тя снимаше `Оркестър без име` звездите в киното ни бяха Ваня Цветкова, Ирен Кривошиева, Мариа Каварджикова, Мариана Димитрова. Те наистина имат много филми зад гърба си и само с главни роли. И са и връстнички.
Катя Евро много ме отврати, когато каза, че трябвало едва ли не да не се диша въздуха, където е тя - примата. Аман от мегаломания.
Христина - простее от където и да я погледнеш.
Здравко -лигъв и хитростен
Китаеца-нямам въобще отношение към това нещо
Тишо-направо ми е противен, един мазен, разплут и съгласен с всичко
Деси-хубаво пее, ама защо, като не е искала да пее поп фолк се прави на фолк дива и издивява като К. Направо се излага.
Маги-опитвам се да намеря нещо красиво в нея, но е голяма смесица от екзотика, циганско и нещо конско във физиономията й, въпреки това е много възпитана като поведение
Калин-фаворит ми е, сдържан, дозиран и май талантливо момче.

# 1 286
  • Мнения: 1 992
Та за Катя Евро-на нейна възраст е и Аня Пенчева, ама вижте каква е хубава.

Сериозно и е на 50 Аня? Браво! Много добре изглежда!

# 1 287
  • Мнения: 1 952
http://vbox7.com/play:59ab2da9 -"интелект" , съчетан със "секси" тяло

# 1 288
  • Мнения: 133
Та за Катя Евро-на нейна възраст е и Аня Пенчева, ама вижте каква е хубава.

Сериозно и е на 50 Аня? Браво! Много добре изглежда!

НО катето евро за разлика от аня пенчева НЯМА НИТО ЕДИН ЛИФТИНГ !!! а аня има дузина от всичко което се сетите че предлагат
така че да изглежда по добре ама изкуственно

# 1 289
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
ВИП-ки, нещо пак ме няма във ВБ... Ще може ли някой да ме светне какво е станала в последно време там....(ако може от нета, а не от ТВ-него го гледах тази вечер и установих,че съм изпуснала нЕкои положения)...

Благодаря на добрата душа отговорила на поста ми....  bouquet
В този форум

http://bbfans.portbb.com
имат тема "Какво се случва в момента", в която (като?) репортери описват всичко, което се случва - ден по ден, по часове. Ако се регистрираш там, няма нужда да се молиш някой да те светва - отваряш и просто четеш. Въпросната тема е без коментари, само фактология и много лесно се чете. Коментарите са в отделни теми.

Общи условия

Активация на акаунт