Бърза женитба

  • 2 899
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пухи, да не е моряк и да бързаш да не го изтървеш?
Ако е, дръж здраво, доходът си струва  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 425
Запознахме се декември 2002, оженихме се октомври 2003. Имаме 2-ве деца и сме невероятно щастливи.
Въпрос на късмет е! Дали си попаднала на подходящия човек. В моя случай късмета проработи. Дано и при теб е така.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099
А защо да сключвате брак? И без подпис се живее чудесно. Аз се чувствам като съпруга, имаме обща сметка, общ бизнес, еднакви интереси...
А и една сватба маса пари струва

...и ние сме без подпис! Обичаме се доброволно, а когато знаеш, че не си "в капан" - внимаваш как проявяваш силния си характер. Това важи и за двамата! Компромисите не са само от едната страна и почти не тежат!

# 18
  • Мнения: 2 891
Давай смело! Щом така го чувстваш. Пък колко му е, ще се разведеш после, ако не ти изнася  Twisted Evil

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пухи, може и да греша, но съм останала с впечатление, че си много импулсивна.
Кой кога се е оженил и защо теб не те касае. Има два варианта - да се получи или да не се получи.
На твое място бих си дала време...

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
жинИ се  Peace

Калина, какво дете на 29 е?  Shocked

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми за нас с Калина е дете Flutter

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Ми за нас с Калина е дете Flutter
Е, де... бабичка Mr. Green

# 23
  • Мнения: 433
И аз знам, дори имам и примери около мен, че прибързаните бракове са по сполучливи от тези с дълги връзки, но от друга страна винаги има исключения.

Понякога постъпката по инстинкт е много по правилна отколкото когато я мислиш. Така, че действай по инстинкт   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 937
Пример съм за подобен брак (да не се бърка с пример за подражание!!! Mr. Green, отговорност не поемам).
И далеч не бих го нарекла "прибързан".
Понякога просто знаеш!
Оженихме се месец след като се видяхме за първи път.
И така, догодина 10 лазарника.

Послушай Василиса обаче, тя е Умница!

# 25
  • Мнения: 3 423
Няма гаранция нито за бързия,
нито за бавния брак. Или ще е
щастлив, или ще се пропука.
Никога не знаеш предварително!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Точните думи.

# 27
  • Мнения: 33
Имах дълга връзка- 7 години, разделихме се и след няколко месеца срещнах съпруга ми- беше средата на февруари, в края на април  ми предложи, а в началото на юли подписахме. Вече 5 години съм с него и не мога да спра да благодаря на Бога, че ми го прати. Обичам го много, но често си мисля колко безразсъдни сме били и двамата и как всичко можеше да свърши съвсем по друг начин. Сега, на този акъл, никога няма да се омъжа толкова бързо. Ама на, късмет...

# 28
  • Мнения: 5 370
Две неща по темата:
1. Запознахме се юли, декември се бяхме събрали;
2. Първо поживяхме заедно, тогава-подписахме.

Бих ти препоръчала второто, освен ако не си бременна. Peace

Другото си е строго индивидуално.

# 29
  • Мнения: 4 629
Пуснала си темата, за да си каже всеки мнението за брака или съжителството без брак, ли? Всеки си има някакво разбиране и естествено доводи, че това е най-правилното.

Дали да се омъжиш бързо или бавно ти сама трябва да си решиш. А колко ще продължи брака ти ще зависи от теб и партньора ти

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 23:30 от milf

Общи условия

Активация на акаунт