Подсилване на имунитета с Immunokind

  • 2 483
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Някой използвал ли е Имунокинд?
Лекарството е за деца, хомеопатично и подсилва имунитета.


Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 14:26 от Теа

# 1
  • Мнения: 1 559
Не съм ползвала нищо "подсилващо имунната система".
Но щом е хомеопатично, те съветвам да не го даваш по самоинициатива.
От името му става ясно, че не е монопрепарат (с монопрепаратите също трябва да се избягва "самолечнието" и "лечението" на когото и да било с хомеопатични лекарства от нехомеопати, но при комбинираните бози кашата става пълна).

Хомеопатията лекува определени болестни механизми (и предразположеността към тях, което е най-хубавото), определени патологии, не се дава просто така за "по-силен имунитет". Идеята на хомеопатията е да подсили Жизнената сила на човека, да даде вярната информация на организма му, за да се справи сам, а не да "помага" на имунната му система.

Сега видях, че детенцето ти е само на две годинки. Имунната му система тепърва значително ще еволюира. Изкуственото й "стимулиране" би могло да обърка развитието й.

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 17:50 от Илиана_М

# 2
  • Мнения: 441
Аз давам плодове и зеленчуци  PeaceМисля,че е по-добре от каквито и да било лекарства, дори и хомеопатични.

# 3
  • Мнения: 1 114
Илиана М. ,благодаря ти   bouquet
Титания, аз също давам всеки ден пресни плодове,но от декември е болен нонстоп ...Търся някаква алтернатива на антибиотиците.

# 4
  • Мнения: 441
Теа мисля,че е най-добре да питаш личната ви лекарка.Наистина по-добре някакви имуностимуланти пред антибиотик.Дано бързичко да оздравява детето Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт