Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора

Анкета

Ще почивате ли през лятото?

Въведи твоя глас

Белгия/София

Кой ще си вее д....о това лято някъде и кой не? Да видим кои преобладват  Very Happy

Ние август на нашето море някъде, на юг, като предвиждам обезателно прескачне до Варна с цел срещи и прегръдки с Краставицата, Мюр и сие Варненки  Hug
Цитирай

Има много детски смях.

Това лято по всяка вероятност ще сме на "Русалка".
Втората половина на юли.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Аз! Very Happy Само да дойде май - откривам сезона на караваната. И цяло лято когато може - там. Надявам се да успея да направя поне 1-2х2 седмици с детето на къмпинга. Да не забравиш към мен да прескочиш - южно черноморие, на 2 км от Созопол.
Цитирай

Белгия/София

Да не забравиш към мен да прескочиш - южно черноморие, на 2 км от Созопол.

Обезателно. Ние най-вероятно на Градина или Ахтопол, така че с теб лесно ще се засечем  Hug
Цитирай

До хладилника, който обичам

Обезателно. Ние най-вероятно на Градина или Ахтопол, така че с теб лесно ще се засечем  Hug
Бравос, бравос! Smile Ще се радвам!
Цитирай

Кво беше тва почивка newsm78

Ако нямам работа, ще си ходя я при мама, я при свеки и така цяло лято напред-назад. То при свеки е почти почивка, Балкан е, ма не е същото Rolling Eyes
Ако имам работа, няма да се почива. Ама няма нищо, и без това не помня какво е море. Rolling Eyes
Цитирай

Пловдив

На мен това лято ми се пада да се върна на работа след майчинство, та не знам със сигурност.  Ще се моля за една седмичка отпуск, та да зърнем моренцето и таз година.
Ееех, как ми се приходи вечеее...
Цитирай

София

Това е смисълът на живота ми през останалата част на годината! А догодина, като ми стане готова къщичката на морето, ако не ми дадат от службата поне 2 мес. отпуска - направо напускам.
Цитирай

При хората, които обичам

1-9 септември, Арапя, бунгало 7. Това ми е адреса вече четвърта година.
Цитирай

Белгия/София

Е, недей така тъжно, де  Love Аз затова не питам за море, а за почивка. Балканът се брои.  Peace Някъде из белия свят - също. Морето си е море, но има много хора, които не харесват морето, пясъка, жегите, блъсканицата... Аз лично го обожавам  Flutter
Цитирай

Смятам да отидем на море.Къде-още не знам,мислим по въпроса.
Цитирай

и ние сме за морето,сънувам го вече...
Цитирай

BE, 2260

Аз! Very Happy Само да дойде май - откривам сезона на караваната. И цяло лято когато може - там. Надявам се да успея да направя поне 1-2х2 седмици с детето на къмпинга. Да не забравиш към мен да прескочиш - южно черноморие, на 2 км от Созопол.
Искаш да кажеш, че имате каравана? Shocked Ей сега ти завидях зверски Embarassed

Блонди, до Варна ще прескочиш, а Бургас ще го минеш транзит, така ли? Crossing Arms Отбий се и в наше село, де Hug
Цитирай

София

1-9 септември, Арапя, бунгало 7. Това ми е адреса вече четвърта година.

Привет, съкурортке!
Цитирай

край морето

Е аз пък като живея до морето и ходим на плаж през уикендите ще почиваме с приятели на планина. С нетърпение очаквам месец август да отидем в някое родопско селце на тишина и спокойствие.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора