Ходили ли сте на обществена градска баня??

  • 19 039
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Подтикната от темите за Корекомите и военото обучение се сетих да попитам ходили ли сте на градска обществена баня??

# 1
  • Мнения: 27 524
Да, като много малка с баба ми. Нямам неприятни спомени.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 299
Веднъж някога...ама беше адски отдавна, много бегли спомени имам за много голи жени на едно място, и една май поиска да и изтрия гърба и баба ми й се развика...и някакъв басейн с топла вода.... ooooh! пълна мъгла ми е .... Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 447
Ходила съм в кюстендилската баня, и то като голяма - в гимназията. Бях на гости за рождения ден на една приятелка, но водата спря и решихме да се изкъпем в градската баня. Имаше само циганки, водата смърдеше на сяра и хич нямам романтични спомени  Crazy

# 5
  • Мнения: 5 140
И аз като малка с баба ми в селото на сестра и Поибрене се казва, даже имаше и басейн с минерална водичка, но не се плуваше в него, защото беше малък.

# 6
  • Мнения: 480
Майка ме заведе деднъж като малка. Май беше във Велинград, но не съм сигурна. Тогава ми беше много смешно, но сега би ме било срам.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, в Централна баня, киснех се с бабичките в топлия басейн, а те ми крещяха да не им размътвам водата Joy

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
да, няколко пъти са ме водили. също и в Хисар на минерални бани-там водата обаче е страшно силна и ми прилоша Sick

# 9
  • в Низината
  • Мнения: 705
Да, като малка, във Велинград и хванах въшки.

# 10
  • Мнения: 4 733
С баба ми, лека и пръст.
Имам кофти кирливи спомени ooooh!

# 11
  • Мнения: 397
На Старозагорски бани. Само че си зехме с мъжо индивидуално помещение Embarassed

# 12
  • Мнения: 2 386
Да, като много малка с баба ми. Нямам неприятни спомени.

И аз така.

О-о, и след бала отидохме с най-добрата ми приятелка...Аз с пиърсинг на пъпа от 10 дни....Бабките ни зяпаха като извънземни,ама той алкохолът не прощава на никого  Joy

Лораши,за пръв път чувам за индивидуални помещения на Старозагорските бани... Thinking
Доколкото си спомням се делят на мъжка и женска част с топло басейнче и нещо като мивки ....Може и да има промени,знам ли..

# 13
  • Мнения: 2 550
Не съм  Laughing

# 14
  • Мнения: 11 607
Ходила съм.... И сега в Благоевград има действаща минерална обществена баня, ходили сме там в индивидуалните помещения... Имаше период,в които ходихме много редовно и след това поне 1г. нямах оплаквания от краката ми.....(а по принцип ме болят).

Общи условия

Активация на акаунт