След горене на раничка ...

  • 2 582
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 510
Здравейте момичета Simple Smile
На тези от Вас на които са горили раничка на шийката на матката с ток имали ли сте кървене и колко продължи? Притеснява ме това, че след воднистото течение вече 5-ти ден имам кървене  Cry  Да очаквам ли и промяна на цикъла?

Благодаря

# 1
  • Мнения: 45
Моята раничка я гориха с лазер, но все пак може да ти е от полза и моя опит. При мен имаше кървене през целия месец до следващия цикъл. Иначе цикълът си беше все така редовен, но се удължи с един ден и вече две години е така. Според моят доктор продължителността на кървенето зависи от големината на раничката, която е третирана. Така че не се притеснявай излишно, но за всеки случай се обади на лекаря, извършил манипулацията.

# 2
  • София
  • Мнения: 510
Обадих му се ще ходя да ме маже с нещо утре или в четвъртък  Sad Дано се оправи бързо. ljubimche  колко обилно ти беше кървенето?

# 3
  • София
  • Мнения: 510
Момичета кога Ви дойде М след горенето?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 381
След горенето М ми дойде когато трябваше - точно на деня! ЗА кървенето, което е към 14 ден знам, че не трябва да е по-силно от менструалното. Стискам ти палци да се оправиш!   bouquet

# 5
  • Мнения: 730
Горили са ми,но не съм имала кръвотечение.Мисля,че не трябва да има кървене,само течение без цвят и мирис.

# 6
  • София
  • Мнения: 510
Върхан се от док  Wink
Той ми обясни, че това е нормално след парането на "коричката". Тушира ми раничката с нещо, но тя пак си кърви. Каза ако не спре да му се обадя в понеделник. Така, че явно е нормално  Wink

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 16:55 от Kylie

# 7
  • Мнения: 73
На мен също съвсем скоро ме гориха с ток, но при мен има наличие на  ЧПВ и след това имах течелие около 2 седмици,но не и кръв. Явно при всеки е различно но съм сигурна, че няма от какво да се притесняваш, щом и лекаря ти го е казал.

# 8
  • Мнения: 303
Не си спомням,но доста време ходех с дамски превръзки-може би месец,както и ми казаха никакви полови контакти 1 месец и ходене на басейн,за да може раничката да заздравее.

Общи условия

Активация на акаунт