Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
дали да се вярва на тази ирисова диагностика моля ако на някой е помогнала да пише или да сподели знанията си за нея  даже ако някой е наясно със добри специалисти в областа или цена на такъв вид услуга дали помага при заплетени случай и до къде се простира разпознаването на болестите
предварително благодаря
Цитирай

Самоков

Аз ходих на ирисова диагностика при един доста известен билкар който се занимава с това. Цената е 15 лв. Но съм много разочарована. Освен, че ми загуби времето нищо не ми каза конкретно (аз имам мигрена). Изписа ми куп билки, които са за пречистване на кръвта, за проблеми със стомаха и др. , а такива проблеми имат повечето хора. Най-лошото е, че ми каза, че имам киста на бъбреците  #Crazy направо се побарках от притеснение. Правила съм си изследвания и те щяха да покажат ако има нещо. Убедих се, че от традиционната медицина по-точна НЯМА! (мое мнение Wink )
Цитирай

София

Мария Магдалена, пиши ЛС на Ne/Da. Tя е лекар и се занимава с ирисова диагностика.

Аз нямам личен опит с ирисовата диагностика.
Цитирай

Бургас

Аз съм доволна и аз ходих при един билкар, който по ириса на очите ми прави диагностика. Може същия да е  Laughing Но благодарение на него разбрах, че имам камъчета в жлъчката, а дотогава не подозирах, че те могат да са причината за ужасните ми проблеми със стомаха! И още неща ми каза, е, не съм пила билките, лекувах се с други методи. Жалкото е само, че гледа ириса с лупа, няма техника, доколкото знам д-р Тошков има апаратура и може да направи по-прецизна диагностика. Координатите му можеш да намериш на опаковките на неговите лекарства.  Peace
Цитирай

Аз съм водила сина си преди години. Може би си имат стандартно заучени положения, неговата диагноза беше "слаба имунна система", уж и компютър ползваха.
Накрая се оказа вроден дефект на отделителната система...
Цитирай
значи дотук 50 на 50 чакам още мнения чух за здравен център ДАР мисля че там са с техниката която е нужна  дали е по добре от билкар или просто зависи от човека който гледа
илиана нали няма да я притесня ако я питам на лични благодаря за инфото ще я запитам това което ме интересува  исками се да си направя и прочетох за този център искам да събера повече информация дали този вариянт е надежден благодаря на всички който участват
Цитирай

София

Аз съм ходила в ДАР и съм доволна. Това, което ще ти кажат е състоянието ти в момента. За някои неща може и да не подозираш, други просто не се "виждат" при този метод. После изписват билки и система за пречистване на организма.
Отдавна се каня на очистителната им програма, ама пусти мързел.... Embarassed
Та от мен един +
  bouquet
Цитирай

София

аз съм ходила при д.р Тошков сигурно преди 10 или повече години.Доколкото си спомням,май имаше компютър и гледаше очите ми както ги гледат при очен преглед.Тогава ми каза,че имам прегънат жлъчен мехур.След ехография на корема от гастроентеролог,диагнозата се потвърди
Цитирай
значи за ДАР положителни отговори на 10 май ще ходя в софия и се чудя дали да не си направия трябва ли предварително записване на часове и колко струва в ДАР 
Цитирай

Sofia

Нашите ходиха в Плевен, бил доста известен и по телевизията е имало предаване  за него. Останаха изклячително доволни, всичко им е познал плюс неща, които не знаят. Сега се лекуват.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Ходила съм.
Откри ми даже, че имам кариес на горен ляв кътник. А аз имах само съмнения за това... За останалите болести - нищо ново. Изреждаше ги в продължение на 20 мин.  Crazy
И най-вече: позна, че умея да трупам и добре да отглеждам огромен стрес. От там са ми били всички проблеми.

Даде ми билкови рецепти, как да се отърва от поне 3 здр. проблема, но аз така и не започнах терапията...  Confused

Аз лично съм очарована. Ако човека е спец, може много, т.е. всичко да ви каже.
Цитирай

Нашите ходиха в Плевен, бил доста известен и по телевизията е имало предаване  за него. Останаха изклячително доволни, всичко им е познал плюс неща, които не знаят. Сега се лекуват.

При кой лекар са ходили родителите ти? Аз съм от Плевен и бих искала да отида. Мерси предварително
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.