лятна количка

  • 1 029
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
трябва да купим за малкия лятна количка, че комбинираната ни е много тежка вече, но не мога да се спра на марка и модел. препоръчайте ми някаква марка и модел.благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 4 489
Ох, и аз съм на тази вълна. Леките ми се струват големи трошки, но наистина искам нещо, което бързо се сгъва и е супер олекотено. А и не разполагам с много пари, то иначе лесна работа. Гледах някакви Baby Max за 55 лв, честно казано не ми харесват, но сигурно това ще е. Иначе си харесах една на Graco, ама...461 лв.... Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 975
Преди седмица купихме количка на Бертони, страшно е лека, много удобна и се свива с едно движение от дръжката. Струваше 85лв., а модела е mini CRUISER Peace Peace Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Чиполино Каролина/около 100 лв/.Много съм доволна.

# 4
  • Мнения: 2 891
Имахме Бертони и издърже две лета. За 70лв. Изплати си парите  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 043
приятелките ми са с бертони и са доволни - има доста лекички и са с таблички дори отпред и отгоре - ако имаш повече парички както пишеше мом_ан има много хубави на грако и прег прего имат много добри модели - защо не се разгледаш по онлайн магазините и сама да прецениш - то така всеки може да ти предлага своята си а ти най добре си знаеш от какво имаш нужда - аз примерно държа дори лятната ми количка да е със мнооого големи гуми че много дупки наоколо  Crazy
старата  ми е маг ингланд и и се сваля сенника - много красива количка и много полезна ми беше но пуста суета заплеснах се по куинитата и си купих накрая - аз търсих да е лека че да си я качвам по стълби че живея на първи етаж а няма каде да я държа и асансъор нямаме - честно казано спидито си ми харесва най много - нито бъз нито зап не ми вършат работа - поне според мойте изисквания,

# 6
  • Мнения: 4 489
Ама вие дето говорите за тези на Бертони с табличките, са с една дръжка, пък аз искам с две. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 140
Аз дълго време избирах лятна количка и накрая си взех Aria на Peg Perego.Много съм доволна-вече повеч от месец я ползвам и нямам никакви забележки.Много е лека(5кг),има легнало положение,покривало за крачетата и дъждобран,коша отдолу е голям,сгъва се с една ръка,също с една ръка я бутам без проблеми.Тези,които са с две дръжки май не се буатат лесно с една ръка-оня ден наблюдавах една майка,която говореше по телефона и едвам си буташе количката,ама пък може още и да не и е свикнала newsm78
С две дръжки ми предлагаха на Чиполино(мисля че Fiore се казваше модела),ама беше доста по-тежка,а аз най-много държах да е най-леката количка,защото я качвам до втория етаж Sad

# 8
  • Мнения: 1 975
Аз дълго време избирах лятна количка и накрая си взех Aria на Peg Perego.Много съм доволна-вече повеч от месец я ползвам и нямам никакви забележки.Много е лека(5кг),има легнало положение,покривало за крачетата и дъждобран,коша отдолу е голям,сгъва се с една ръка,също с една ръка я бутам без проблеми.Тези,които са с две дръжки май не се буатат лесно с една ръка-оня ден наблюдавах една майка,която говореше по телефона и едвам си буташе количката,ама пък може още и да не и е свикнала newsm78
С две дръжки ми предлагаха на Чиполино(мисля че Fiore се казваше модела),ама беше доста по-тежка,а аз най-много държах да е най-леката количка,защото я качвам до втория етаж Sad

Колко парички е Перегото newsm78

# 9
  • Мнения: 140
330лв-ако е с покривало и дъждобран
280-без тях(всъшност без май е старата Aria)

# 10
  • Мнения: 277
И ние купихме Peg Perego Pliko P3, много е лека и удобна. Aria модела много ми беше харесал защото е с една дръжка за бутане и по-лесно , но се отказах защото няма за повдигане на крачетата, ако детенцето спи. Иначе и двата модела са супер леки и маневрени.

# 11
  • Мнения: 2 039
Аз дълго време избирах лятна количка и накрая си взех Aria на Peg Perego.Много съм доволна-вече повеч от месец я ползвам и нямам никакви забележки.Много е лека(5кг),има легнало положение,покривало за крачетата и дъждобран,коша отдолу е голям,сгъва се с една ръка,също с една ръка я бутам без проблеми.Тези,които са с две дръжки май не се буатат лесно с една ръка-оня ден наблюдавах една майка,която говореше по телефона и едвам си буташе количката,ама пък може още и да не и е свикнала newsm78
С две дръжки ми предлагаха на Чиполино(мисля че Fiore се казваше модела),ама беше доста по-тежка,а аз най-много държах да е най-леката количка,защото я качвам до втория етаж Sad
Аз също си взех Ариа на Пег Перего и съм възхитена,но определено това е доста скъпа лятна количка на фона на останалите.В случая не върши работа на момичето.За Бертони чувам все гадости и съм доста наплашена,така че най-добре вземи нещо друго.Като че ли на Чиполино има симпатични колички като дизайн,а и като цена  Peace

# 12
  • Мнения: 1 555
Зависи до колко искаш да се охарчиш, защото има и колички по 1000лв , аз реших да не пресилвам нещата, както направихме с зимната количка, за която дадохме куп пари, и затова реших да купя на бертони - за 70 лв, има страшно много цветове и какво да ти кажа ве4е я използваме 1 година и не е мръднала, а живеем на 3 етаж без асансьор и редовно си я пускам надолу по стълбите, поради причината че ве4е не мога и сина да нося и коли4ка ! Но определено съм доволна

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Аз си взех на Хаук за 95лв. ползвам я от около месец и половина и съм доволна, ето тази, но в светлосин вариант:
http://www.hauck-group.de/de/lizenzdet.asp?lizid=33&hid=2&am … &artnr=120101

# 14
  • Мнения: 1 975
И все пак какви са цените на Перегото, защото аз като им гледам комбинираните, ами под 600лв. няма , та си мисля колко ли ще е лятна - 200-300 или повече newsm78

Общи условия

Активация на акаунт