Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 апр. 2007, 19:00 ч.

двуетажно легло???

• 499
  • 8
  •   1
Отговори
Хлапето ни иска двуетажно легло за рожденния си ден и аз взех, че обещах.
Сега се чудя откъде да намеря. Живеем в София. Вчера проверих в един магазин в квартала и шок!1000 лв за едно обикновено розово креватче със стълба и то без матраците!
Търсих и в нета-нищо. Моля за координати на магазини!

# 1
Преди три години си поръчах от Горубляне скрин за бебето.Там имаше и кревати на два етажа, но са в каталог.Скрина не е мръднал и мисля да си поръчам  и кревати от там.Малко бавно става поръчката за 45 дни. Но си избираш цветовете.Има два модела.Мебелите не се произвеждат в София , някъде в провинцията.Това е тел. 9736102, фирма Шери. Цената е около 400 лв., без матраци.
Ако те интересува повече питай.

# 2
  • София
Виж малко по назад в темите скоро имаше такава за двуетажно легло и имаше доста линкове и добри попадения за под 1000лв.

# 3
  • софия
в Айко имаше готини и на приемливи цени, но информацията ми е от преди 6 месеца.виж в Еником-Н/или М/, Лабиринт
успех!

# 4
  • sofia
Купихме от Практикер педи 1 месец. Дървено, много хубаво и здраво. Леглото 300 лв. матраците и те 300 лв. Само, че леглото беше на промоция   newsm78.

# 5
пусках търсене и не открих - преди да попитам...ще потърся пак. Благодаря.

# 6
# 7
  • София
Ето намерих една от темите виж имаше добри попадения
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173073.0

# 8
  • nqkyde tam
и мен много ме вълнува темата.чакаме бебе,а детската е ужасно малка,така че единствения вариант е на 2 етажа,обаче долния трябва да е обезопасен,да става за бебе.друг вариант е отдолу да сложим кошарката,а отгоре да спи каката.в близките дни трябва да намерим оптималния вариант,че трябва вече да се поръчва.приемам всякакви идеи.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт