И аз за количка питам, ама имам претенции

  • 1 556
  • 21
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 635
Знам, знам, че не може туй в онуй и душата в рая, но искам.  Mr. Green Евтина количка (макс 400лв). Голям кош (синчето расте голямо и наличната му е малка вече). 4ри колела, като две са въртящи се. Презрамки през раменете. Комбинирана.
Е, коя голяма количка отговаря на изискванията ми? Особено държа на презрамките на раменете, защото веднъж вече обърна количката. Мислех си за Хаук Дисни, но! няма презрамки. За Чиполино Бавърли важи същото (или бъркам и новите модели имат презрамки ?).
Неща като тежест и общ обем на количката не ме вълнуват, не я вдигам и не се качвам в асансьор с нея.

# 1
  • Мнения: 5 228
А какво ще рече комбинирана? Защото бих ти препоръчала Ариа на Пег Перего, но е лятна. Но е много добра и комфортна количка и струва около 300 лв. Има презрамки, колела каквито искаш и т.н.
Ето я: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_107&products_id=1654

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 635
Ариа ми е малка. Искам ГОЛЯМА количка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 17 407
А каква ви е сегашната, че толкоз бързо е отесняла? Кортината на Чико дали няма да те устройва, а Чиполинотата аз мисля, че имат презрамки.

# 4
  • Мнения: 2 922
Тази мисля, че отговаря на всички условия.

# 5
  • Мнения: 3 457
и аз щях да спомена кортината без кошницата Peace

# 6
  • Мнения: 1 640
Количките на Чико са широки,удобни,стабилни,надеждни/ с оглед  силичките на разстящия малчуган/,колелата са им сравнително големи,маневрени са,малко по- тежки,но това ти трябва,за да не я преобърне.
  Друга-Маг Ингланд Принцес- и Принцес Рол --9 кг,широк и дълъг кош,мн.удобни за спане,големи 6 или 4 гуми,мн.здрави и стабилни/от опит/.Струват около 230 лв.-240 лв.Комбинирани са и са мн. подходящи за едро бебе.

# 7
  • Мнения: 4 580
Маг Ингланд  предлагам аз- отговаря на това което си изброила има и още много положителни неща
моята беше Принцес Рол  много си я харесвах

# 8
  • Мнения: 17 407
Аз що си мисля, че МАг Ингланд Принцес  нямат колани през раменете newsm78 Пък за 9-те килограма е абсурд да са толкова. То не, че са проблем за авторката, ама да си кажа Mr. Green

# 9
  • Мнения: 662
http://family-bg.com/catX_36_37_194.htm?cPath=36_37_194&osCs … 92c4284c53b8e0a75
Виж тези на Бертони аз съм много доволна.Моята е галакси,но тук я няма

# 10
  • Мнения: 2 197
Аз що си мисля, че МАг Ингланд Принцес  нямат колани през раменете newsm78 Пък за 9-те килограма е абсурд да са толкова. То не, че са проблем за авторката, ама да си кажа Mr. Green
Летния вариант има колани, зимния не. То не че на малко бебе му трябват колани. Иначе количката тежи 10,5 кг и наистина е голяма и стабилна. Специално на модела Принцес гумите са големи и удобни за каране в пресечен терен (живея в центъра, та ми бяха супер удобни). Като плюс мога също да спомена, че има 2 джоба, които са много удобни - на сенника и на покривалото за зимния вариант, освен това има и чанта. Моето бебе не беше особено тежко, когато използваше тази количка (защото от 2 месеца е в лятна), обаче е голяма драка и непрекъснато се върти, подскача и се опитва да излезе от количката. Не е успяла да я обърне.

# 11
И зимните и летните на Маг имат колани през раменцата.

# 12
  • София
  • Мнения: 44 041
Чиполино Лола http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1599 има колани през рамената и през кръста и между краката. На мен ми беше мн удобна, няма как да я обърне, а и има мн голям кош за багаж. Тя е копие на чико пик-ъп по принцип. Широка е и сенникът е толкова голям, че реално аз не съм изспитвала нужда от чадърче.
Само че предните гуми са двойни - което я прави с 6, а не с 4 колела Wink

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 635
Никога повече Бертони! Модел Атланта 3. Зимния кош беше супер невероятно готин, но летния е отврат малък и на малкия (не много малкия Grinning) му е тесен. Човека е едро бебе и на всичкото отгоре е невероятно палав и си умира да се навежда настрани и да зяпа назад. Пробвала съм да въртя коша, но независимо дали гледа към мен или напред - отзад е по-интересно.
МагИнгланд много ги харесах, но нямат презрамки.
Модела на Чико въобще не е голям.
И Чиполино Лола не ми изглежда голяма, четох и размерите днес в каталога. Този новия модел на Чиполино, Джема мисля че беше ми хареса като големина. Харесах и Алекса на Чиполино, общо взето май ще я някоя от тях.

# 14
  • София
  • Мнения: 44 041
Мда ама Джемата няма легнало положетие и на сайта им не пише р-ри, но пък изглежда по-тясна от лолата. Може би е по-дълъг коша...Иначе Лолата е широка вътре 34-35 см...според мен не е малко... а Джемата колко е...Иначе не знам ако си се заглеждала в Чико Пик-ъп, лолата е със същите р-ри. Горе-долу тези двете и маг инглънд са с еднакви р-ри и са от най-широките колички, които съм виждала...е ест има и др модели, на др фирми с подобни габарити

Общи условия

Активация на акаунт