Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора
Плочките в банята ми са силно повлияни от Клеопатра и въобще древната култура на култа към жените.
За Клеопатра например се носи слух, че се е къпела във вани пълни с прясно мляко. Мислите ли, че би имало ефект това с млякото?
Цитирай

До хладилника, който обичам

Сигурно - лека миризма на вкиснато, ама нали е била властимаща, смее ли някой да й каже...
Цитирай

Разбира се, че е имало ефект, особено ако е била с по- суха кожа.
Пробвай да си направиш маска на лицето с каймака на млякото/ може и заквасено/ и ще видиш мигновен резултат. Майка ми си я прави, особено подходяща е за изморена и повяхнала кожа.
Наистина мирише на вкиснало, но като се измие е ОК  Very Happy
Цитирай

Едно време не са имали май кой знае какъв избор Laughing
 Обаче се чудя, колко мляко трябва за да се напълни пустата му вана Rolling Eyes ooooh!
Цитирай

София

Мисля, че има писменни свидетелства за това, което е прилагала Клеопатра, но не мога да цитирам в момента авторите Smile . Тя се е къпели не в какво да е мляко, а в магарешко. Вероятно е ималоо ефект. Днес се препоръчва, ако си пълниш вана, 1 л мляко и 1 лъжика мед! Smile Успех Когато проимам вана, ще го пробвам.
Цитирай

Това магарешко мляко...ъъъъ, къде точно от магарето го добиват? Rolling Eyes
Виното " Мечешка кръв ", от мечка ли е? Laughing
Цитирай

Русе

Има си специално сухо мляко, което е предназначено за тва, но и с обикновено  сухо пак ще стане! Добави си и няколко листенца от рози! Love Приятен Релакс!
Цитирай

Това магарешко мляко...ъъъъ, къде точно от магарето го добиват? Rolling Eyes
Стига де, магаретата са млекопитаещи - женските имат място на корема, откъдето бебетата-магарета сучат Laughing Само че не са огромни вимета като кравешките, а по-дискретно така.
Цитирай

София

Не мирише на вкиснато  Smile Вземи си 2-3 литра мляко и ги разтвори във ваната, заедно с лъжица-две мед, хубаво е.
Цитирай

Не мирише на вкиснато  Smile
Ако не се изплакнеш после с вода? Laughing
Цитирай

в края на града

Хехе, баба ми ми е разправяла за някаква нейна позната от младините, миела се във вани с мляко... Имала невероятна кожа, но ... ухаела на вкиснато (както Бу спомена)...
Не знам каква консистенция е спазвала жената, но ефектът не си е заслужавал последствията от аромата...
Цитирай

Ба, аз пък не съм длъжна да знам за вимето на магаретата Crossing Arms
« Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 09:45 от Kasidy »
Цитирай

София

Не знам за млякото, но наскоро по новините съобщиха, че по някакви нови факти са направила възстановка на образа на Клеопатра.
Крайния резултат бил леко плашещ и нямал нищо общо с красива външност.  Crazy
Цитирай

Варна

Не знам за млякото, но наскоро по новините съобщиха, че по някакви нови факти са направила възстановка на образа на Клеопатра.
Крайния резултат бил леко плашещ и нямал нищо общо с красива външност.  Crazy
Била си е откровено грозничка, но се е стараела да прикрива всеки свой дефект и да го превръща е ефект. Прислужниците й са й приготвяли смес от стрити крачета на мухи, стрит въглен и слюнка, с която смес тя си е мажела миглите (удължаващи власинки, м?) Wink
Цитирай

София

... Прислужниците й са й приготвяли смес от стрити крачета на мухи, стрит въглен и слюнка, с която смес тя си е мажела миглите (удължаващи власинки, м?) Wink

А чия е била слюнката?? Sick
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора