Влюбих се - какво да правя

  • 6 809
  • 73
  •   1
Отговори
Щастлив баща съм на две деца, имам много хубаво семейство, но ... се оказва че май съм трайно влюбен в една девойка (жена, де!). Каквото и да правя само тя ми е в главата - като я видя направо литвам в небето, а и аз май не съм й безразличен  Crazy. За сега все още се удържам да предприемам каквито и да са действия, но не знам до кога ще изтрая.

Много съм объркан - помагайте с идеи какво се прави в такива случаи, че ми е за първи път ... newsm78

# 1
  • Мнения: 1 568
Нищо не прави-бягай от девойката,ще хлътнеш!
Ти вече си де,но ще стане още по-лошо и може да направиш куп глупости докато мине време и "изтрезнееш"и разбереш,че и тя е като всичко други и че не си е струвало....  bouquet
БЯГАЙ!!!От опит ти го казвам,ще се самоунищожиш,а и ще нараниш хора!!!!Това нещо боли да знаеш.носи огромна болка,който и вариянт да избереш!!!!  bouquet

# 2
  • Мнения: 178
Ми продължавай да летиш. Подарявай й цветя, ухажвай я, покажи й, че я желаеш... Сещаш се. Тя ще се прави на недостъпна и след някой ден ще те огрее (или пък веднага ще скокнете в леглото, кой знае). Запази телефона й с главни букви в указателя си (ако вече не си го направил). Чувайте се често – покажи й, че мислиш за нея. Еротичните смс-и не се пращат само на мъже, така че - пиши й! Вероятно и тя ще ти отвърне. Подарявай й красиви подаръци за рождения ден, за любовните празници; измислете си тайни кодове, за да можете да си говорите, без другите да ви разбират; заведи я на екскурзия и по цели дни не ставайте от леглото... Въобще – лети си, какво по-хубаво от това, само гледай да не се отразява сериозно на семейния бюджет.

Позволих си да те посъветвам - като за пръв път. По-нататък ще се поочукаш и няма да имаш нужда от акъл.

През това време жена ти ще се грижи за теб и децата ти, ще си ляга всяка вечер до теб (освен, когато си останал ‘да работиш’ до късно или си в командировка) и ще се чуди защо вече не я гледаш с онези очи. Но какво пък – хората се променят, хрумват им най-различни идеи, приоритетите им се променят. Важното е, че вие имате чудесно семействоSick

Щом си решил да пишеш тук, уважаеми tigarcho, значи всъщност изобщо нямаш нужда от окуражаване. Действай си, както ти се иска. Кой ще те спре? Щом вече се е оказало, че си влюбен...

Пожелавам ти успех и късмета някой ден да не се огледаш и да си кажеш „Как можах да бъда такъв глупак”.    newsm78

edit: А като жена, пожелавам на жена ти по-скоро да те разкара!

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 10:48 от Ванче

# 3
  • Мнения: 87
Много съм объркан - помагайте с идеи какво се прави в такива случаи, че ми е за първи път ... newsm78
...направи си сепуко!
Как тъй си щастлив баща , имаш добро семейство и си влюбен в друга бе?! Ти май ни пързаляш нещо?! Я първо разбери пикае ли ти се или ти се ебе...та тогава да почваме със съветите... Wink
Извинявай за грубия тон , ама май и ти не знаеш какво искаш! Опъни мацката , а ако ти хареса - правете го постоянно , обаче да приказваш за любов - това е просто нелепо!

# 4
  • Мнения: 1 568
Ми продължавай да летиш. Подарявай й цветя, ухажвай я, покажи й, че я желаеш... Сещаш се. Тя ще се прави на недостъпна и след някой ден ще те огрее (или пък веднага ще скокнете в леглото, кой знае). Запази телефона й с главни букви в указателя си (ако вече не си го направил). Чувайте се често – покажи й, че мислиш за нея. Еротичните смс-и не се пращат само на мъже, така че - пиши й! Вероятно и тя ще ти отвърне. Подарявай й красиви подаръци за рождения ден, за любовните празници; измислете си тайни кодове, за да можете да си говорите, без другите да ви разбират; заведи я на екскурзия и по цели дни не ставайте от леглото... Въобще – лети си, какво по-хубаво от това, само гледай да не се отразява сериозно на семейния бюджет.

Позволих си да те посъветвам - като за пръв път. По-нататък ще се поочукаш и няма да имаш нужда от акъл.

През това време жена ти ще се грижи за теб и децата ти, ще си ляга всяка вечер до теб (освен, когато си останал ‘да работиш’ до късно или си в командировка) и ще се чуди защо вече не я гледаш с онези очи. Но какво пък – хората се променят, хрумват им най-различни идеи, приоритетите им се променят. Важното е, че вие имате чудесно семейство.

Щом си решил да пишеш тук, уважаеми tigarcho, значи всъщност изобщо нямаш нужда от окуражаване. Действай си, както ти се иска. Кой ще те спре? Щом вече се е оказало, че си влюбен... Пожелавам ти успех и късмета някой ден да не се огледаш и да си кажеш „Как можах да бъда такъв глупак”.    newsm78





 Peace
За това говорех!!!А как боли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!После............

# 5
Много съм объркан - помагайте с идеи какво се прави в такива случаи, че ми е за първи път ... newsm78
...направи си сепуко!
Как тъй си щастлив баща , имаш добро семейство и си влюбен в друга бе?! Ти май ни пързаляш нещо?! Я първо разбери пикае ли ти се или ти се ебе...та тогава да почваме със съветите... Wink
Извинявай за грубия тон , ама май и ти не знаеш какво искаш! Опъни мацката , а ако ти хареса - правете го постоянно , обаче да приказваш за любов - това е просто нелепо!
Ми явно съм влюбен. Като си женен това ненормално ли е ?

# 6
  • Мнения: 251
 #Crazy #Crazy #Crazy
Ще мине време и ще разбереш, че си си разбил семейството за нищо. Но какво от това и без другото повечето мъже не мислят с правилната глава Sick


P.S. Не съм искала да обидя никого  Naughty

# 7
  • Мнения: 87
Ми явно съм влюбен. Като си женен това ненормално ли е ?
Опитай да се свържеш с мормоните ...и ше си живееш царски! Само не знам дали и двете жени ше са навити..., а ако стане - спокойно моеш да се влюбиш и в трета! Wink
Човеко , трябва да си наясно какви са приоритетите ти! Ако става въпрос само за секс - супер , ама ти приказваш за любов бе - осъзнай се!

# 8
  • Мнения: 1 568
Не е ненормално,но е объркващо и разрушително!
Ще видиш!Отдадеш ли се на страстта по-изгарящата те жена,подготви се да губиш!!!И то истински и ценни неща,не мимолетни и преминаващи....
Аз съм широко скроена,не ти давам такъв съвет защото съм омъжена-не!Като човек ти говоря!  bouquet

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Кажи го на жена ти с метода "един приятел така..." и виж какво мисли тя. Много хубаво семейство, ха-ха.

# 10
Бягай далеч... newsm49 щом пишеш че имаш хубаво семейство не  причинявай това на хората които те обичат.  Sick /след време много боли/ като изтрезнееш, както пише  stefiji. ooooh! Както е дошло тъй и ще отмине. обръщай повече внимание на семейството си добто семейство трудно се гради Naughty УСПЕХ

# 11
Явно не Ви се е случвало  Sad

Поне някои има ли опит след колко време минава ?

# 12
  • Мнения: 1 426
Добре де, влюбил си се - то влюбването си е нещо физиологично, като хремата, например. И или минава след време, или се задълбочава. Нали и с жена ти така е започнало, а после е прераснало в истинска любов. Или пък не е? Ама май че е, щом пишеш, че си щастлив баща и имаш хубаво семейство.
Та мисълта ми е, не го приемай много насериозно, такива неща се случват, но гледай ако можеш да се отдръпнеш, за да ни ти е кофти после, пък и на нея да ни й даваш ненужни аванси, щото явно си отговорен човек, щом си тръгнал да го анализираш.

# 13
  • Мнения: 87
Явно не Ви се е случвало  Sad

Поне някои има ли опит след колко време минава ?
бреееей , на теб кой ти каза , че не ми се е случвало?! Никога не минава , ама аз за това обичам болката , 'щото никога не те предава - все боли! И до ден днешен когато я срещна и ми омекват краката , ама децата и семейството ми са далеч по-важни...

# 14
  • Мнения: 1 568
Явно не Ви се е случвало  Sad

Поне някои има ли опит след колко време минава ?

Минава кое?
Ако не посегнеш към жената,ще ти мине бързо......месец-два примерно,но ако се "гмурнеш" ще разбереш,че си се "оакал:(извинявай,но това е усещането) след 2-3 години,а през това време,ще си разрушавал главоломно и нищо няма да ти е останало............

Общи условия

Активация на акаунт