Изневяра, секс...

  • 6 304
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мен пък ме притеснява всяка изневяра. Това, че се е спрял миг преди да я изчука, прави ли ме по-щастлива? Не. Мисълта, че е бил там с нея, няма да ми дава покой. Това е.

# 16
  • Мнения: 2 152
Мен пък ме притеснява всяка изневяра. Това, че се е спрял миг преди да я изчука, прави ли ме по-щастлива? Не. Мисълта, че е бил там с нея няма да ми дава покой. Това е.

и на мен Tired

# 17
  • Мнения: 3 423
За мен секса без чувства, само като плътско удоволствие, не е изневяра. Но в случай, когато
в  секса са намесени и някакви чувства, тогава няма смисъл от брака или от връзката.

Моето мнение почти
се доближава до това.

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Няма как иначе жената да отгледа бавно съзряващите си деца (пещерни човеци, саблезъби тигри и ала-бала), ако няма редовен мъж до себе си поне за дузина години.

Има начин.
С няколко мЪжа - може.
Дори може да се застъпват  Mr. Green, че да си помагат.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
За мен секса без чувства, само като плътско удоволствие, не е изневяра. Но в случай, когато
в  секса са намесени и някакви чувства, тогава няма смисъл от брака или от връзката.

Моето мнение почти
се доближава до това.

Е, то , за да си легне някой с някого, поне трябва да го хареса.Това също е "чувство", нали?

А "удоволствието" какво е?То не е ли чувство?
Или щом е плътско - не е?
А като правим секс с хората, които обичаме, това не е ли заради "плътското" удоволствие?

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Резоо, на Луната така ли ги гледате? Не обърквай младите, които тепърва пилци ще мътят.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Няма как иначе жената да отгледа бавно съзряващите си деца (пещерни човеци, саблезъби тигри и ала-бала), ако няма редовен мъж до себе си поне за дузина години.

Има начин.
С няколко мЪжа - може.
Дори може да се застъпват  Mr. Green, че да си помагат.
Туй са модификации на моногамията.

# 22
  • Мнения: 4 665
Имало ли е възвратно-постъпателни движения, причините не ме интересуват.
Шут в гъза и това е.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Всеки рано или късно изневерява, колкото и цинично да ви звучи Confused Факт.
Някои го правят с връзка, други със спорадичен секс, трети стигат само до целувка или дори само до флирт. Но ако приемем, че изневярата е чистото желание, дори моментно, да бъдеш с друг, а не с "официалната" си половинка - то, да, всеки изневерява по един или друг начин.
В тесния смисъл на думата - секс - тогава не, не всеки е способен на това.
А защо това толкова много ни вълнува Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 920
А защо това толкова много ни вълнува Rolling Eyes

Е, това ми е въпросът.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами просто спрете да се вълнувате чак толкова и животът става в пъти по-лесен Laughing

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вълнува ме не поради физическата страна на въпроса, както вече казах.
Той е човека, когото обичам /така се предполага, щом сме заедно/. Аз му принадлежа, той ми принадлежи /сега не го разбирайте като крепостничество/, но тази връзка се основава на доверие, неразделна част от любовта. Изневярата зачерква доверието от списъка на нещата, които споделяме. Какво остава? Страст? Той я е споделил и с друга.

# 27
  • Мнения: 920
Може би ще дойде време, когато мъжът, като се прибере, ще каже - Забавих се, мила, защото изчуках колежката.  А, добре, мили.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, чак такова време няма да дойде, но ако спреш да си задаваш въпроса защо е закъснял, доверието се поддържа толкова по-лесно Wink Страстта също.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Може би ще дойде време, когато мъжът, като се прибере, ще каже - Забавих се, мила, защото изчуках колежката.  А, добре, мили.

Е, това е гадно. Добре, че моят няма колежка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт