Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Кои комбинации от зеленчуци избягвате и защо? newsm78
Цитирай

Нищо не избягвам. Комбинирам така, както сметна за добре. Peace
Цитирай

София

Кои комбинации от зеленчуци избягвате и защо? newsm78

Нещо не схващам въпроса - защо да избягвам комбинации  от зеленчучи newsm78ц
Какво имаш в предвид Thinking
Цитирай

Бургас

Имам предвид зеленчуци, които не бива да се комбинират в пюретата. На няколко пъти в постове срещам "... като внимавам как комбинирам зеленчуците...", та затова се зачудих. Иначе и аз си правя всякакви комбинации, но ми е интересно дали няма други виждания по въпроса...
Цитирай

В.Търново

Засега правя всякакви комбинации от зеленчуци Laughing-морков+картоф+ тиква/или морков+картоф,тиква+картоф;добавям и карфиол към тези съчетания,спанак,тиквичка,грах,броколи.....
Цитирай

Mediterraneo

Когато не въвеждах нова храна, изобщо не съм се замисляла какво точно слагам в пюрето- комбинирала съм всякакви зеленчуци (че и плодове).
Цитирай

Бургас

И аз слагам всякакви и не съм чувала за неприемливи комбинаций.Но ще следя и аз темата.
Цитирай

варненка от София

В пюретата винаги присъстват лук или праз, морков, магданоз или копър, после слагам или ориз, или картоф като сгъстяващ елемент и после други зеленчуци, според настроението и менюто на детенце.
Цитирай

Някъде на път....

Когато не въвеждах нова храна, изобщо не съм се замисляла какво точно слагам в пюрето- комбинирала съм всякакви зеленчуци (че и плодове).
И аз така!
Цитирай

София

Това което избягвам да й давам е sweet potato това е сладък картоф на цвят и вкус като нашата тиква в БГ само, че си е картоф. Тук много ги дават и на деца и по ресторанти присъстват в храната под пюрета и какво ли не... На мен обаче този зеленчук не ми допада особено. Когато и дадох пюре от сладки картофи забелязах, че след това започва да повръща и то много да повръща и просто престанах. Така, че sweet potato  Naughty
Цитирай

Белгия/София

Няма неприемливи комбинации за зеленчуци! (освен вкусово понякога)
Цитирай

слагам зеленчуци според сезона важното е да стане вкусно  chef
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.